Pazartesi , Ağustos 6 2018

Cüneyt Arkın’ın Doktorundan Üzen Açıklama: Hayati Tehlikesi Devam Ediyor


Silivri’de bulunan yazdığında düğün rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın Usta ismi Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu hakkında Doç. Dr. Halil Narlı önemli açıklamalarda bulundu.  Narlı, açıklamasında 81 yaşındaki sanatçının Hayati tehlikesinin devam ettiğini söyledi. Ayrıca doktoru Cüneyt Arkın’ın şu anda bilincinin açık olmadığını da ifade etti.

Yeşilçam’ın Usta isimlerinden Cüneyt Arkın dün Silivri’de bulunan yazdığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Solunum sıkıntısı yaşayan ünlü sanatçı kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. 81 yaşındaki Usta oyuncunun hem menejerlik şirketinden hem de doktorundan önemli açıklamalar geldi.

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Cüneyt Arkın’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Doç. Dr. Halil Narlı,  81 yaşındaki Usta oyuncunun şu anda yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiğini bilincinin kapalı olduğunu ve Hayati tehlikesinin sürdüğünü söyledi. Usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan tedavi gördüğü hastanenin sahibi Dr. Hayati Arkaz ise,  Cüneyt Arkın’ın hastaneye getirildiğinde bilincinin kapalı olduğunu ilk müdahalenin ardından yoğun bakıma alınarak tedaviye alındığını söyledi. Arkaz açıklamasında Usta oyuncunun hem kalp hem de akciğer yetersizliği olduğunu söylerken Cüneyt Arkın’ın oğlu Murat Arkın ise sağlık durumu hakkında endişelenecek bir şey olmadığını söyledi. Sanatçının menajerlik şirketi tarafından yapılan açıklamada ise Koah hastası olan ünlü sanatçının kontrolleri için Silivri’de özel bir hastaneye gittiği daha sonra yaşadığı solunum güçlüğü nedeniyle burada tedavi altına alınarak yoğun bakımda kontrol altında tutulduğu söylendi.

About admin

Check Also

Ünlü Oyuncu Nasıl Dolandırıldığını Anlattı

Ünlü oyuncu Canan Hoşgör arkadaşı tarafından 200 bin doların çalındığını iddia etti. Arkadaşının kahvesine ilaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir