Cumartesi , Ağustos 4 2018

Dayak Yediği Kocasından Şikayetçi Oldu! Tutuklanınca “Affettim” Diyerek Şikayetini Gerdi Aldı


Adana’nın Seyhan İlçesi’nde eşinden dayak yiyen bir kadın ondan şikayetçi oldu. Tutuklu yargılanan eşi hakkında ise 10 yıla kadar hapsi istenince şikayetini geri çekti ve eşini affettiğini söyledi. İşte detaylar…

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde ki Namık Kemal Mahallesi’nde yaşayan Aysel B., 8 Kasım 2016 tarihinde eşi ile iş yüzünden bir tartılma yaşamış ve tartışma daha da büyünce eşi Ömer B. tarafından kemerle dövülerek darp edilmişti. Eşinin kendisini kemerle dövmesinin ardından ise hemen karakola giden Aysel B. eşinden şikayetçi oldu ve polis ekipleri de kısa sürede Ömer B.’yi gözaltına aldı. 

“AFFETİM” DEDİ ŞİKAYETİNİ GERİ ALDI 

Gözaltına alınan Ömer B. ise ifadesinden sonra çıkarıldığı mahkemede tutuklu yargılanıp cezaevine yollandı. Ömer B. hakkında ise hazırlanan iddianamede 10 yıl hapsi istendi. Eşinin cezaevinde olmasından dolayı kaldığı evde çocuğuyla beraber maddi sıkıntılar yaşadığını söyleyen Aysel B., eşi ile de telefonda konuştuğunu belirtti ve eşinin pişman olduğunu söyledi. 

Eşinin cezaevinde daha fazla kalmamasını isteyen Aysel B., onu affettiğini söyledi ve bu sebeple eşi hakkındaki şikayetini geri çekti. Aysel B.,  “Zaten içeriye girmeden önce de kendini affetmem için bana mesajlar atmıştı ama ben içeride birkaç gün yatar aklı başına gelir dedim ama bu kadar olayların büyüyeceğini bilemedim. Devlet kadını koruyor ama biraz yanlış oldu ben çıkmasını talep ediyorum inşallah sesimi duyarlar” ifadelerini kullandı. 
 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir