Pazartesi , Temmuz 16 2018

Deli Gönül 7. Bölüm Fragmanı Heyecan Dolu


Deli Gönül dizisinin 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat 20.00 ekranlara gelecek olan 7. Bölümde neler yaşanacak? Son bölüme Kadir hoca’nın kızı Türkan’ın hastalığı damga vurmuştu. Şükran yoğum bakımda kaldığı dakikalar herkesi çok üzmüştü. 

Fox Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran başarılı dizi yine reyting rekorları kırdı. Pazartesi günün en çok izleneni oldu. Başrollerinde Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış’ın rol aldığı dizinin son bölümü yine solukları kesti. Yeni bölümde Kadir hoca ve Fatmanur’un arasında neler olacak? Türkan ve Ahmet’e rağmen aşlarını yaşamak için savaş vermeye devam edecekler mi? İşte herkesin merakla ve heyecanla beklediği fragman.

DELİ GÖNÜL SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

7 Ağustos 2017 Pazartesi yayınlanan Deli Gönül 6. Bölümde;
Şükran ise evde oyunu oynuyordu bir ara sesinin gelmemesi üzerine evde bulunanlar Şükran’ın kendilerinden saklandığını oyun oynadığını sandılar ancak durum öyle değildi. Salona giren evdekiler Şükran’ı yerde hareketsiz olarak yattığını görünce şok geçirdiler. Hemen ambulansı arayarak Şükran’ı hastaneyi kaldırdılar. 
Hastaneye kaldırılan Şükran yoğun bakım bölümündedir. Kadir hoca, Türkan ve Fatmanur kızın bu haline çok ama çok üzülürler. 

deli-gonul-7-bolum-fragmani.jpg
Kadir, Fatmanur’un fotoğraf makinasını geri vermiş, ve ailesinin tepkisi ile karşılaşmıştı. Fotoğraf makinasının sadece bir hatıra olduğunu düşünen Fatmanur neden geri verildiğini anlamaya çalışıyordu.
Şükran yoğun bakından çıkar ve Şükran onu ziyarete gider. Ahmet’te onu takip eder. Fatmanur, Şükran ile keyifli zamanlar geçirirken Kadir hoca’nın gelmesiyle ortamın havası değişir. Kadir hoca, Fatmanur’a neden böyle davrandığını sorgulamıştı.

deli-gonul-son-bolum.jpg
Ahmet, Fatmanur’un evde olmadığı zamanda eve başka bir kadın davet ederek onunla zaman geçirir ve eşini aldatır. Diğer taraftan Ahmet’de Fatmanur ile Kadir arasında bir şeyler olduğunun farkındadır ve onu takip eder. 
Türkan ise Kadir’in kendisine karşı tavırlarının sorgular ve Kadir’e neden bana karşı bir iyi bir kötü davranıyorsun diye sorular sorar ve kendisine bu konularla ilgili bilgi vermesinin ister. 
Kadir Hoca ve Fatmanur arasındaki yakınlaşmadan şüphelenen Ahmet onları devamlı takip etmekteydi.
Son bölümü http://www.fox.com.tr/Deli-Gonul/bolumler adresinden izleyebilirsiniz. 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir