Cuma , Haziran 22 2018

Deli Gönül'ün 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı


Haftaya salı günü ekranlara gelecek olan Deli Gönül yeni bölüm fragmanında yaşanacaklar herkesi çok ama çok şaşırtacak. Kadir, Fatmanur dan tüm umutlarını kesip kendisini kızına yönlendirdiği anda kızı Şükran’a birşey mi olacak. Yoksa sadece sevinçten mi böyle bir baygınlık geçirdi.

Kadir ile Fatmanur sınıfta birbirleri ile konuşurken, Ahmet onları izlemiştir. Yanlarına gelir. Kadir, Fatmanur’u daha önceden tanımıyor gibi davranmaya devam eder. Fatmanur’un babası Fatmanur, Kadir ve Ahmet’in aynı okulda çalıştığını ve Türkan ile Kadir’in evli olduğunu öğrenir.  Türkan, Kadir’e de söyleyerek Şükran için süpriz bir doğum günü partisi düzenler. Partiye Ahmet ve eşi Fatmanur’u da davet eder. Şükran partiye gelen Fatmanur’u görünce hemen giderek ona sarılır ve bayılır. Kadir Şükran’ın bayılmasına çok ama çok üzülür ve tedirgin olur. Şükrana ne olacak? Şükran’ın Fatmanur’u tanıyarak geldiğini ve ona sarıldığını gören Ahmet artık Kadir ile Fatmanur arasında bir şeyler olduğundan emin mi olacak?

 

DELİ GÖNÜL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

24 Temmuz 2017 Pazartesi günü saat 20.00 yayınlanan 4. Bölümde,

Kadir, Fatmanur’un evet demesinin ardından çok büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bundan sonra kendisini sadece kızı teselli edebilecektir. Tüm günü ona verecek ve o kendisini ayakta tutacaktır.Türkan ise sevgisi için herkesin hayatını etkileyen çok büyük bir karar alacaktır.Fatmanur ile Kadir birbirlerine olan sevgilerini ve aşklarının hesaplaşmasını yapmak isterler.

deli-gonul-fox-tv.jpg

Ancak bunu yapabilmek için önce kalplerine sorarlar.Hayri giderek daha fazla Kadir düşman olmaya başlar. Çünkü Kadir kendisine söylenen yalanların peşine düşer. Nuran ise Hayri’nin yalanları ve almış olduğu yanlış kararları örtmek için daha tehlikeli bir iş yapar.Fatmanur ile Kadir ise aşklarını birbirlerinin gözlerinde aramaya devam edeceklerdir.

Deli Gönül 4. Son Bölümü http://www.fox.com.tr/Deli-Gonul/bolumler adresinden izleyebilirsiniz.

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir