Pazartesi , Temmuz 23 2018

Deniz Akkaya’dan Üstsüz Fotoğraf Yorumu! “Yine Veririm”


15 yıl önce Cem Yılmaz ile birlikte üstsüz pozlar veren Deniz Akkaya yeniden bu fotoğrafın gündeme gelmesinin ardından flaş açıklamalarda bulundu ve bugün de olsa yine aynı pozları verebileceğini söyledi. İşte detaylar…

Deniz Akkaya’dan olay açıklamalar! Deniz Akkaya, alışveriş merkezinde kameralara yakalanınca gazetecilerin kendisine yönelttiği sorulara da cevap verdi. Eşinin atleti fotoğrafını Yeliz Yeşilmen’in paylaşmasının ardından ve kendisinin de buna yorum yapmasının ardından ilk defa konuşan Deniz Akkaya, o fotoğrafta bir ironi yapıldığını söyledi ve  “O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum” ifadelerini kullandı. 

YİNE AYNI POZU VERİRİM

Bundan yaklaşık olarak 15 sene önce dergi çekimleri için Cem Yılmaz ile üstsüz fotoğraflar çekilen Deniz Akkaya, bu konunun yeniden gündeme gelmesinden dolayı da açıklama yaptı ve o dönem fotoğraf çekildikleri sırada derginin başında Gürse Birsel’in olduğunu söyledi. Akkaya,  “O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum” dedi.

Aynı pozları yine çekilip çekilmeyeceği yönündeki soruları da yanıtlayan Akkaya, “Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm”  dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com
 

About

Check Also

Usta Sanatçı Kemal Sunal Ölümünün 18. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Türk sinemasının Yeri doldurulamayacak isimlerinden biri olan Usta sanatçı Kemal Sunal, bugün ölümünün 18’inci yılında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir