Pazartesi , Haziran 25 2018

Deniz Baykal Almanya’ya Gönderildi! “Bir An Önce Dönmek İstiyorum”


Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya milletvekili Deniz Baykal, tedavi olduğu hastaneden Almanya’ya taburcu edildi. Bilinci açık olan Baykal’ın giderken, “Bir an önce dönmek istiyorum” dediği belirtildi. İşte haberin detayı…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin eski Genel Başkanı olan ve Antalya milletvekili olan Deniz Baykal, uzun zamandır tedavi görmekte olduğu hastanede, sağlık durumunun iyiye gitmesinin ardından Almanya’ya taburcu edildi. Tedavisine Almanya’da devam edilecek olan Deniz Baykal’ın doktoru Prof. Dr. Erkan İbiş ise önemli açıklamalar yaptı ve Baykal’ın durumu hakkında bilgi verdi. Baykal’ın fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarının artık Almanya’da devam edeceğini açıklayan İbiş, giderken ise bilincinin açık olduğunu söyledi.

BEN TÜRKİYE’DEYKEN DE TÜRKİYE’Yİ ÖZLÜYORUM

Deniz Baykal’ın bilincinin tamamen açık olmasının yanı sıra yapılan uygulamalarda da olumlu sonuçlar verdiğini söyleyen Prof. Dr. Erkan İbiş, Baykal’ın sorulan tüm sorulara cevap verdiğini ve kendileri ile sürekli konuştuğunu belirtti. Deniz Baykal’ın Almanya’ya giderken tek istediğinin bir an evvel Türkiye’ye geri dönmek istediğini söylediğini belirten İbiş, “Gidince Türkiye’yi özleyecek misiniz?’ diye bir soru sorduk. ‘Ben Türkiye’deyken de Türkiye’yi özlüyorum, özlerim ve gidince de özleyeceğim’ diyerek bir an önce geri dönmek istediğini söyledi.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca İbiş, Baykal’ın döndükten sonra da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Kılıçdaroğlu’na, Mevlüt Çavuşoğlu’na ve Ahmet Demircan ile birlikte kendisine ziyarette bulunanlara teşekkür etmek istediğini belirtti. 
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir