Cumartesi , Ağustos 4 2018

Deniz Baykal, Yurda Döndü


Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal, tedavi amaçlı gittiği Almanya’dan 3,5 ay sonra yurda döndü. Beyin damarında pıhtı oluştuğundan dolayı 2 ay yoğun bakımda tedavi gördükten sonra 2017 yılı Aralık ayında fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavisi gömesi için Almanya’da bir hastaneye götürüldü. Türkiye’ye dönen Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın tedavisine Ankara’da devam edilecek. 
    

16 Ekim 2017 tarihinde gece yarısı rahatsızlanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesine sevk edilen Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın beyninde pıhtı oluşumu tespit edilmişti. 
    

Derhal yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Deniz Baykal’ın beynindeki ana damar ise stent takılarak açılmıştı. CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi ise 51 gün sürmüştü. 
    

Bilinci yerinde olan Deniz Baykal, ailesinin isteği doğrultusunda 5 Aralık 2017 tarihinde fizik tedavi ve rehabilitasyon görmesi için Sağlık Bakanlığı’nın Ambulans uçağıyla Almanya’ya sevk edildi. 

Almanya’nın Münih kentinde bulunan bir klinikte fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavisi gören Deniz Baykal, Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla Ankara’ya getirildi. Deniz Baykal’ı, Almanya dönüşünde ailesi ve CHP’liler karşıladı. 

Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın tedavisinin Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde süreceği bildirildi.  
 

About

Check Also

Son Başbakan Binali Yıldırım’dan Duygusal Veda

Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım, bugün yapılan Ak Parti grup toplantısı sırasında veda konuşması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir