Çarşamba , Haziran 20 2018

Denizli’de Kan Donduran Olay! Yaşlı Çifti Dövüp Gasp Ettiler


Denizli’de kan donduran bir olay yaşandı! Çardak İlçesi’nde yaşlı bir çiftin evine giren 3 kişi önce onları darp etti ve sonra da para kasasını açıp paraları çalmak istedi. Ancak kasanın anahtarını bulamayınca yaşlı çiftin yanlarında bulunan parayı çalıp kaçtılar. İşte detaylar…

Denizli’de tam anlamıyla kan donduran bir olay meydana geldi! Denizli’nin Çardak İlçesi’nde bulunan Gemiş Mahallesi’nde yaşayan ve her ikisi de 80 yaşında olan Şakir ve Şadiye Şengül çiftinin evine geçtiğimiz Salı günü gecenin geç saatlerinde 3 hırsız girdi. Eve giren hırsızlar ise önce yaşlı çifti uykudayken darp etmeye başladı ve evdeki değerli eşyaları çalmak için harekete geçtiler. Ayrıca evde bulunan para kasasını çalmak isteyen hırsızlar onu kaldıramayınca anahtarını aramaya başladılar ve anahtarı da bulamadılar. 

KAÇARKEN KAZA YAPTILAR

Son çare olarak yaşlı çiftin 350 lirasını çalan hırsızlar, hemen evden çıkarak kaçtılar. Kaçarken ise kaza yaptılar ve arabayı da olduğu yerde bıraktılar. Yaşlı çift ise hırsızlar kaçınca polise haberlerdiler. Olay yerine gelen ekipler sağlık ekiplerine de haber verdi ve dar edilen yaşlı çift rapor alıp hırsızlardan şikayetçi oldu. Yapılan çalışmalar sonrasında ise hırsızlardan Ç.A isimli olanı yakalandı ve sorgusunun devam ettiği öğrenildi.
Yaşadığı olayla ilgili olarak bir açıklama yapan Şakir Şengül, “Tepemize çöktüler; deprem oldu da altında kaldık sandım. Mutfaktan girmişler, yattığımız odaya gelip, üstümüze çullandılar. Uyuyorduk, yediğimiz dayakla uyandık. Bizden para ya da bir şey istemediler. Pantolonun cebindeki 350 lirayı almışlar, çelik kasanın anahtarını bulamamışlar, biz bağırınca kaçtılar. Kimseyle düşmanlığımız yok, hep iyilik yaptık. Bize bunları yapanların yakalanmasını ve cezalarını çekmesini istiyoruz.” dedi.
 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir