Cumartesi , Ağustos 4 2018

Denizli’de Şok Olay! Silahlı Saldırgan Sokak Ortasında Dehşet Saçtı


Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde bir dükkanın önünde başlayan park kavgası sakin bir sokağa taşındı. Otomobil sürücüsü M.K, dükkanının önüne arabasını park ettirmeyen Aydın Girgin’i sokak ortasında silahla vurdu. İşte detaylar…

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde gündüz vakti inanılmaz bir olay yaşandı! Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde emlak işi ile uğraşmakta olan Aydın Girgin, dün öğle saatlerinde talihsiz bir olay yaşadı. 30 yaşındaki M.K isimli şahıs otomobilini Aydın Girgin’in dükkanının önüne koymak istedi. Ancak Aydın Girgin, M.K’nın otomobilini dükkanının önüne park etmesine izin vermeyince bir anda aralarında tartışma çıktı ve M.K isimli şahıs Aydın Girgin’i tartışma büyüyünce konuşma bahanesi ile sakin bir yere çağırdı.

SİLAHLA AYAKLARINA SIKTI

Aydın Girgin de M.K’nın bu teklifine kayıtsız kalmadı ve sakin bir yere doğru yürümeye başladılar. Ancak o esnada M.K isimli şahıs belinden tabancasını çıkarttı ve Aydın Girgin’in ayaklarına sıkmaya başladı. Yaralanan Aydın Girgin ise kanlar içinde yol kenarına yığılırken, M.K da olay yerinden hızla kaçarak kayboldu. Çevrede olayı görenler ise hemen ambulans ile polise haber verdi.

Olay yerine kısa sürede gelen sağlık ekipleri Aydın Girgin’i ilk müdahalesinin ardından hemen hastaneye kaldırdı. Olay yerinde incelemelerde bulunan ekipler ise 5 boş mermi kovanını buldu. Daha sonra da M.K’yı tespit ettikleri evine yaptıkları operasyon ile yakaladı ve gözaltına alı.

Olaya ilişkin de soruşturma başladı.  

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir