Pazartesi , Temmuz 16 2018

Dilay Korkmaz Ve Hande Yener’de Demet Akalın’a Olay Sözler


Star TV’de yayınlanan Star Life programının sunucusu Dilay Korkmaz için sosyal medya hesabından “Bu kızı çok mu aradınız” diyen Demet Akalın’a hem Dilay Korkmaz’dan hem de Hande Yener’den çok sert eleştiriler geldi. İşte detaylar…

Ünlü şarkıcı Demet Akalın geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden Star TV’de ki Star Life programını sunan Dilay Korkmaz’a eleştirilerde bulunmuş ve ”Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp” demişti. Bu ifadelerin ardından ise Demet Akalın sosyal medyadan oldukça fazla tepkiler almıştı. 

BİR YERİMDE ESTETİK BOTOX YOK

Demet Akalın’ın kendisi hakkında kullandığı bu cümlenin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan ve Demet Akalın’a cevap veren Dilay Korkmaz, herkesin kendi işine bakması gerektiğini söyledi ve “Şükürler olsun bir yerimde estetik, dolgu ve botox yok, şükürler olsun iyi eğitimler aldım. Hem konuşup, hem yazmayı biliyorum. Şükürler olsun hitabet sanatını da beden dilini de destekleyen eğitimler dolu geçmişim… Şükürler olsun sevdiğim kurumda sevdiğim işi zevk ile yapıyorum. Herkes işine baksın… Çünkü ben ekmeğimi işime bakarak kazanıyorum. Şükürler olsun ki çok arandım ve bulundum” dedi.

HANDE YENER’DE TEPKİ GÖSTERDİ

Sosyal medyada günlerce konuşulan bu olaya ise bir diğer ünlü şarkıcı Hande Yener de sessiz kalmadı ve Demet Akalın’ı sert bir dille eleştirdi. Sosyal medyadan paylaşım yapan Hande Yener, “Magazinde haberlerle 1. Olmak icin,birini işinden etmeye çalışmak..! nasıl bir kötü karaktersin sen.. Dizilerde yok! pesss!” ifadelerine yer verdi. 

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 
 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir