Cumartesi , Ağustos 4 2018

Diyarbakır’da İğrenç Olay! 6 Yıl Öz Kızına Tecavüz Etti


Diyarbakır’da 13 yaşındaki bir genç kız intihar girişiminde bulunduktan uzun bir süre sonra okul öğretmenine babasının kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Olayın emniyete bildirilmesi sonrası tutuklanan babaya ise 24 yıl hapis cezası verildi. İşte detaylar…

Diyarbakır’da 2016 yılının Aralık ayında 13 yaşında olan Z.K isimli genç bir kız bileklerini kesip intihar etti. Bu intiharın ardından ise olayın arkası her ne kadar araştırılsa da asıl gerçek genç kızın her şeyi öğretmenine anlatması ile ortaya çıkmıştı. Genç kız öğretmenine babasının kendisine 6 yıldır tecavüz ettiğini söyledi ve ardından durum anneye bildirildi. Annenin durumu öğrenmesinin ardından ise hemen baba A.K hakkında şikayetçi olundu.

CİNSEL İÇERİKLİ VİDEOLAR İZLETİYORDU

Baba A.K hakkında şikayetçi olunmasının ardından ise hemen gözaltına alınan A.K tutuklanmıştı. Mahkeme heyeti ise karar davasında herkesi dinledi ve küçük kızın söyledikleri adeta kan dondurdu. Babasının kendisine annesi evde yokken sürekli taciz ettiğini ve ayrıca cinsel içerikli filmeler izletip orada yapılanları yapmasını istediğini söyledi. Annesinin bir yere gittiğinde ise kendisini yollamadığını ve bunu fırsat bilerek tacizlerine devam ettiğini söyledi.

24 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

Bu ifadelerin ardından ise baba A.K kendisi hakkında söylenen her şeyi reddetti ve kızının ifadelerinin yalan olduğunu söyledi. Eşinin ayrılmak istediğini ancak kendisinin kabul etmediği için böyle iftiralar atıldığını belirtti.

Mahkeme heyeti ise herkesi dinledikten sonra davayı karara bağladı ve A.K’ye “çocuğun cinsel istismar” suçundan dolayı 3 defa artırılarak ceza verdi ve A.K’yı 24 yıl 9 ay hapse mahkum etti.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir