Cumartesi , Ağustos 4 2018

Diyarbakır’da Mide Bulandıran Olay! 14 Yaşındaki Kız Arkadaşını Zorla İstismar Etti


Diyarbakır’da arkadaş çevresi ile yaşındaki bir kız ile tanışan 18 yaşındaki D.Ö küçük kızı arkadaşının evine ilaç alma bahanesiyle götürdü ve evde zorla cinsel istismarda bulundu. D.Ö ise cinsel istismar suçundan 15 yıl hapse mahkum edildi. İşte detaylar…

Diyarbakır’da 14 yaşındaki kız arkadaşını arkadaşının evine götürüp zorla cinsel istismarda bulunan D.Ö, 7,5 yıl hapis cezasına çarptırılmış ancak yeniden yargılandığı davada ise bu cezası 15 yıla çıktı.

Diyarbakır’da geçtiğimiz 2016 yılında 18 yaşındaki D.Ö, arkadaş çevresi sayesinde 14 yaşında olan N.S ile tanıştı. İkili bir süre konuştuktan sonra ise okul çıkışında buluştu. Okul çıkışında yürürlerken ise D.Ö, 14 yaşındaki N.S’ye arkadaşından ilaç alacağını söyledi ve küçük kızı arkadaşının evine götürdü. Eve geldiklerinde ise N.S ilacın bir bahane olduğunu anladı ve D.Ö tarafından da cinsel tacize maruz kaldı.

7,5 YILLIK CEZASI 15 YILA ÇIKTI

N.S ise yaşadığı bu korkunç anları D.Ö’nün yanından ayrılıp eve gittikten sonra ailesine anlattı ve hemen ailesi ile karakola gidip D.Ö hakkında şikayetçi oldu. Ardından da gözaltına alınan D.Ö, her ne kadar suçlamaları kabul etmese de çıkarıldığı mahkemece 7,5 yıl hapis cezası aldı. Ancak yapılan itirazlar sonrasında yeniden yargılanan D.Ö’nün bu sefer cezası da arttırıldı ve 15 yıl hapse mahkum edildi.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir