Cumartesi , Ağustos 4 2018

Diyarbakır’da Şok Olay! 9 Yaşındaki Öz Kızına Tecavüz Etti


Diyarbakır’da eşinden ayrı yaşayan adam, 9 yaşındaki kızı kendisinde kalırken ona zorla tecavüz etti. Küçük kızın verdiği ifadeler ise kan dondurdu. İşte detaylar…

Diyarbakır’da eşi ile ayrı yaşamakta olan M.S.Ö, hafta sonraları kızını yanına alıyordu. Geçen Temmuz ayında ise 9 yaşındaki M.Ö, babasının yanında kaldıktan sonra yeniden annesinin yanına döndüğünde akıl almaz bir şey söyledi ve babasının kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Annesi ile beraber hastaneye giden küçük kızın kontrolleri sonrasında ise doktorlar makatta taze kanamalı yırtık olduğunu tespit etti. Şikayet edilen baba ise tutuklu yargılanmıştı. Savcılığın tamamladığı bu iddianamede ise tutuklu yargılanan babanın 19 yıldan 37 yıla kadar hapsi istendi.

BAĞIRMAMAM İÇİN AĞZIMI BAĞLADI

İddianame hazırlanırken ise 9 yaşındaki M.Ö’nün Çocuk İzleme Merkezi tarafından ifadesi alındı. Kan donduran ifadeler veren küçük kız, babasının kendisini aldıktan sonra 1 ay tecavüz ettiğini söyledi ve bağırmaması için de ağzını bant ve ip ile bağladığını söyledi. Bunun yanı sıra kendisine cinsel içerikli filmler de izlettiğini söyleyen küçük kız, babasının kendisine annesinin iç çamaşırlarını da giydirdiğini söyledi.

İDDİALARI KABUL ETMEDİ

Kızının bu ifadelerini ise yalanlayan M.S.Ö, söyledikleri her şeyin yalan olduğunu ve kendisinin tekel bayi işlettiğini bu yüzden kendisine kafir dediklerini ve tüm iftiraların bundan kaynaklandığını belirtti. Soruşturmayı tamamlayan savcılık ise M.S.Ö’nün ifadelerini doktor raporu sonrasında itibar altına almadı ve M.S.Ö’nün tutuklu yargılanmasının devamına karar verildi.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir