Cumartesi , Ağustos 4 2018

Doğum Esnasında Korkunç Olay! Gazlı Bezleri Karnında Unuttular


İzmir’de yaşayan ve geçtiğimiz Ekim ayında doğum yapan bir kadın aniden sancılanınca hastaneye kaldırıldı. Hastanede ise korkunç detay ortaya çıktı ve talihsiz kadının karnında doğum esnasında gazlı bezlerin unutulduğu görüldü. İşte detaylar…

İzmir’de akıl almaz bir olay meydana geldi! İzmir’in Urla İlçesi’nde yaşamakta olan ve Cihan Erhan ile hayatını birleştiren Şule Ayşe Erhan çifti geçtiğimiz Ekim ayında çocuk sahibi oldular. Geçtiğimiz günlerde ise Şule Ayşe Erhan, Umre’den gelen kayınpederini ziyaret etmek için İzmir’in Kiraz İlçesi’nde gitti. Burada ise hep beraber oturdukları sırada Şule Ayşe Erhan, bir anda rahatsızlandı ve şiddetli karın ağrısı yaşamaya başladı.

GAZLI BEZLER KARNINDA UNUTULMUŞ

Umreden gelen kayınpederini ziyarete giden ve orada rahatsızlanan Şule Ayşe Erhan’ı hemen eşi ve ağabeyi Ödemiş Devlet Hastanesi’ne götürdü. Hastanede ise Radyoloji Polikinliği’nde ki görevli Uzman Dr. Ali Tosun, hemen genç kadını muayene etti. Daha sonra Erhan’ın tahlilleri yapıldı ve röntgeni çekildi.

Talihsiz kadının karnında kitle görülmesinin ardından ise hemen ameliyata alındı. 3 saat boyunca süren ameliyatta ise talihsiz kadının doğum yaptığı sırada karnında 10 santimlik 2 tane rulo şeklinde gazlı bez unutulduğu ortaya çıktı. Ayrıca iltihaplanan gazlı bezlerin bağırsaklara da zarar verdiği belirtildi. Ameliyat sonrasında yoğun bakıma alınan ve taburcu edileceği öğrenilen Şule Ayşe Erhan’ın ağabeyi, bu ihmali yapan hastaneye dva açacaklarını da açıkladı.  

About

Check Also

Bu Besinler Çocukların Beyin Gelişimini Destekliyor

Beslenme alışkanlıkları,  genetik faktörler ve çevresel faktörler beyin gelişimini etkiler.  Kısacası beyin gelişimi beynin fiziksel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir