Pazar , Haziran 24 2018

Dolunay 5. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?


Dolunay’ın 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta ekranlara gelecek olan bölümde Ferit ile Nazlı arasındaki yakınlaşma, Ferit ve Deniz’in arasını açacak mı? Hakan Şirkette söz sahibi olmak isterken hırslarına mı yenilecek? Demek Ferit’e olan duygularından dolayı nasıl bir yol izleyecek? Herkesin merakla beklediği ve gelecek bölümle ilgili kesitlerin yer aldığı  Dolunay’ın 5. Yeni Bölüm fragmanı ve diğer detaylar, fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacaktır.

Başrollerinde Can Yaman (Ferit), Özge Gürel (Nazlı), Hakan Kurtaş (Deniz) ve Necip Memili (Hakan) yer aldığı Yönetmenliğini Çağrı Yaprak’ın yaptığı Dolunay dizisi her hafta izlenme sıralarında birinciliğini koruyor. Bulut’un Ferit(ten ayrılmasının ardından Hem Bulut’a hem de Ferit’e destek olmaya çalışan Nazlı, Bulut’un velayetinin Demet’e geçmesine neden olan belgenin kardeşi Asuman tarafından sızdırıldığını öğrenince yıkılır. Belgeyi sızdıranı da bir türlü Ferit’e söyleyemez. Ancak Ferit’e bunun peşindedir ve belgeyi sızdıranı bulmak isterken oklar Nazlıya çıkacaktır.

dolunay-star-tv.jpg

 

DOLUNAY 4. SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Bulut’un velayeti mahkeme tarafından Demet’e verilmesi kararının ardından Bulut, mahkeme salonunda Dayı artık ben seninle birlikte kalamayacakmıyım söyleri ile birlikte Ferit ve Nazlı büyük bir şok yaşarlar ve çok üzülürler. Ferit, Bulut’un vesayetini almasına sebep olan belgelerin kim tarafından Demet’in eline geçtiğini araştırmaya başlar. Nazlının kardeşi Asuman ise belgeleri Demet’e vermesinden dolayı kendisine verdiği parayı alarak harcamaya başlar ve kendisinin doğru bir şey yaptığına inanmaktadır. Ferit, Deniz ve Nazlı üçlüsü Bulut’u Demet ve Hakan’a teslim ederek evlerine döndüler. 

Ferit ile Nazlı arasındaki ilişkide son durum ne olacak. Birbirleri arasındaki buzlar eriyecek mi? Deniz ise ablası Demet’in Bulut’u alma hamlesini doğru bulmamaktadır. Deniz ve Nazlı, Bulut’un kendisini yalnız hissetmemesi için bir iş birliği içerisine girerler. Bu sırada birbirlerine yakınlaşırlar. Demet, Ferit’ten intikam almak ile ona karşı beslediği duygular arasında kalır. Hakan ise şirketi ele geçirmenin derdindedir. Fatoş’un sırrı ortaya çıkınca Tarık’tan beklenmedik bir tepki görür.

Dolunay Son Bölümü http://www.startv.com.tr/dizi/dolunay/bolumler adresinden izleyebilirsiniz. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir