Pazartesi , Temmuz 16 2018

Dortmund'dan Emre Mor İçin İzin Çıktı! Fenerbahçe'ye Gelecek Mi?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım daha önce Milli futbolcu Emre Mor’a transfer teklifi yaptıklarını söylemişti. Borussia Dortmund genç futbolcuya transfer izni verdi. Peki, Emre Mor Fenerbahçe’nin teklifini kabul edecek mi?

Borussia Dortmund kulübü bir açıklama yaparak genç futbolcu Emre  Mor’a transfer görüşmeleri için izin verildiğini duyurdu. Aynı zamanda açıklamada, Emre Mor’un takım fotoğrafı çekimlerinden çıkarıldığı da belirtildi. 

İNTER’LE ANLAŞMA YAPTIĞI İDDİA EDİLDİ
Emre Mor hakkında ortaya atılan başka bir iddia ise İnter ile transfer anlaşması yaptığı ve birkaç gün içerisinde imza atacağı oldu. Emre Mor’un İnter’de iki sezon boyunca kiralık olarak oynayacağı ve sözleşmesine 15 milyon Euro’luk satın alma opsiyonu da eklendiği iddialar arasında yer aldı. 

AZİZ YILDIRIM TEKLİF YAPTIKLARINI AÇIKLAMIŞTI
Daha önce NTV Spor’da bir programa katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Emre Mor ile transfer konusunda görüştüklerini ve 2 milyon kiralık, 8 milyon Euro da sonra alma şartıyla teklif yaptıklarını söyledi. Aziz Yıldırım teklife henüz bir cevap gelmediğini ve Emre Mor’a takımı tarafından İnter’e gitmesi için baskı yapıldığını söyledi. 

 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir