Almanya'da 2,5 yıldan beri kayıp olan çocuk iğrenç adamın dolabında bulundu

Almanya'nın batısında bulunan, Recklinghausen kentinde iki buçuk yıldan bu yana kayıp olan 15 yaşındaki çocuk tesadüf eseri çocukların uygunsuz görüntülerini yaydığından şüphe edilen bir kişinin evindeki gardırobun içinde bulundu.

DÜNYA 23.12.2019, 18:22 Kübra Kozbay
Almanya'da 2,5 yıldan beri kayıp olan çocuk iğrenç adamın dolabında bulundu

Almanya'nın batısında 13 yaşındayken kaybolan ve 2 buçuk yıldan bu yana kayıp olarak aranan Marvin K. adlı çocuk, çocukların cinsel içerikli görüntülerini yaygından şüphe edilen bir kişinin evinde yapılan arama sırasında gardırobun içerisinde bulundu. 15 yaşında olan çocuğun kaybolduğu gün giydiği kıyafetlerin hala üzerinde olduğu öğrenildi.

Kullanılmış çocuk bezleri bulundu

banner32
Alman basınında yer alan haberlere göre 44 yaşında olan ve tamircilik yaptığı öğrenilen zanlının evinde çok sayıda kullanılmış çocuk bezi de bulundu. Evde yapılan keşif sırasında idrar kokusu olduğu da Alman basınında ki haberlerde yer aldı.

Annesi zorla tutulduğunu söyledi

Alman polisi yaptığı açıklamada küçük çocuğun evde zorla tutulduğuna dair herhangi bir bulgu olmadığını dile getirdi. Ancak çocuğun annesi yaptığı açıklamada oğlunu bulduktan sonra kendisine sıkıca sarıldığınız ve titremeye başladığını iki buçuk yıldan beri bu evde hapsedildiğini söylediğini iddia etti. Oğlu ile birlikte olduğu sırada ikisinin de ağladığını söyleyen anne elini bırakmadığını dile getirdi. 53 yaşındaki Manuela isimli anne oğlundan umudunu kestiğin ama onu bulduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@