Almanya’da katliam yapan ırkçı saldırganın tüyler ürperten Türkiye planı ortaya çıktı

Almanya’da gerçekleştirdiği ırkçı saldırı ile 5’i Türk olmak üzere 11 kişiyi canından eden ırkçı saldırganın korkunç planları ortaya çıktı. Gözü dönmüş saldırganın Türkiye’yi de yok edilmesi gereken halklar listesine aldığı öğrenildi.

Almanya’da katliam yapan ırkçı saldırganın tüyler ürperten Türkiye planı ortaya çıktı

Almanya’da gerçekleştirdiği ırkçı saldırı ile 5’i Türk olmak üzere 11 kişiyi canından eden ırkçı saldırganın korkunç planları ortaya çıktı. Gözü dönmüş saldırganın Türkiye’yi de yok edilmesi gereken halklar listesine aldığı öğrenildi. Almanya’nın Hanau kentinde iki ayrı mekanda yaptığı silahlı saldırı ile dehşet saçan saldırganla ilgili ortaya çıkan yeni detaylar tüyler ürpertiyor.

Saldırı Yapacağı Mekanda Keşif Yapmış

Hanau kentinde yaptığı saldırı ile tüm dünyayı dehşete düşüren ırkçı saldırgan 5’i Türk olmak üzere 11 kişiyi öldürmesinin ardından annesini de öldürerek intihar etmişti. Tobihas Rathjen isimli saldırgan hakkında otaya çıkan yeni detaylar şaşırtmaya devam ediyor. Saldırı yapacağı mekanda keşif yaptığı belirlenen ve 24 sayfalık bir manifesto hazırlayan buraya da yok edilmesi gereken halkları yazdığı öğrenilen saldırganın listeye Türkiye’yi de eklediği öğrenildi.

Türkiye’yi Yok Edilmesi Gereken Halklar Listesine Almış

43 yaşında olan ve silahlı saldırısıyla kenti kana bulayan saldırganın Hanau kentinde dünyaya geldiği ve yaşamını burada sürdürdüğü öğrenildi. Üniversite eğitimi alan ve çevresi tarafından normal bir kişilik olarak tanımlanan saldırganın bilinmeyen yüzünde ise komplo teorileri ile uğraşan bir kişilik yatıyor. Hatta saldırganın istihbarat örgütlerinin beynini hacklediğini düşündüğü ve aşırı sağcı olduğu belirtiliyor. Son olarak ortaya çıkan ve dehşete düşüren bilgide ise ırkçı saldırganın hazırladığı 24 sayfalık manifestoda Yahudiler, Latin kökenliler, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye’yi öldürülmesi gereken halklar listesine aldığı belirtildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@