Annesi tarafından balkonda unutulan bebek donarak can verdi

Rusya’nın doğusundaki Habarovsk kentinde bir kadın, bebeği temiz havada birkaç dakika uyusun diye balkona çıkarttı. Ancak balkonda unutulan bebek 5 saat sonra donarak can vermiş halde bulundu.

Annesi tarafından balkonda unutulan bebek donarak can verdi

Rusya’nın doğusundaki Habarovsk kentinde bir kadın, bebeği temiz havada birkaç dakika uyusun diye balkona çıkarttı. Ancak balkonda unutulan bebek 5 saat sonra donarak can vermiş halde bulundu. Rusya’da akıllara durgunluk verecek bir olay meydana geldi! Habarovsk kentinde bir kadın bebeğinin temiz havada birkaç dakika uyuması için balkona çıkarttı. Ancak kadının bebeği balkonda unutunca hipotermi sebebiyle hayatını kaybetti.

-20 Derecede Balkonda Unuttu

Rusya’nın doğu bölgesinde bulunan Habarovsk kentinde 40 yaşında olan bir kadın iddialara göre bebeğinin birkaç dakika temiz havada uyumasını istedi. Bu yüzden de -20 dereceyi bulan soğuk havada bebeğini balkona çıkarttı. Daha sonra da bebek arabasının içine yatırıp üzerini örttü. 7 aylık bebeği balkonda bırakıp içeriye giden kadın, bebeğin dışarıda olduğunu tam 5 saat sonra fark etti.

Donarak Öldü

7 aylık bebeğini temiz havada biraz uyuması için -20 derecede balkona çıkaran ve orada unutan 40 yaşındaki kadın, balkona geldiğinde bebeğinin hareket etmediğini gördü ve hemen onu içeriye alıp ısıtmaya çalıştı. O sırada da sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri her ne kadar müdahalede bulunsa da bebeğin hipotermi sebebi ile hayatını kaybettiğini tespit etti ve durum aileye bildirildi. Acı olay sonrasında ise Rusya Sağlık Bakanlığı tarafından da bir açıklama yapıldı ve ailelere çocuklarının kış aylarında fazla dışarıya çıkarmaması konusunda uyarılarda bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@