Aşk Adası'nın unutulmaz sunucusu Caroline Flack intihar etti

İngiltere'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Aşk Adası programının sunucusu Caroline Flack intihar etti. İngiltere'yi şoke eden ölümün ardından yapılan açıklamada 40 yaşındaki sunucunun yaşadığı dairede intihar ettiği bildirildi.

Aşk Adası'nın unutulmaz sunucusu Caroline Flack intihar etti

İngiltere'de yayınlanan ve Türkiye'de daha önce ekranlara gelen evlilik programlarına benzeyen Love Island yani Aşk Adası isimli yarışma programının sunucusu 40 yaşındaki Caroline Flack, Londra'da bulunan evinde intihar etti. Ölüm haberi ünlü Sunucunun ailesi tarafından da doğrulanırken ailenin avukatı yaptığı açıklamada sunucunun evinde ölü bulunduğunu duyurdu.

Kanalı da açıklama yaptı

Caroline Flack’in intihar haberi İngiltere'de gündem yaratırken Aşk Adası yarışma programının yayınlandığı kanal ITV kanalı yaptığı açıklamada bu talihsiz haber dolayısıyla çok üzgün olduklarını ve Caroline’in Love Island ekibinin çok sevilen bir üyesi olduğunu ifade etti. Kanaldan yapılan açıklamada aileye samimi ve içten dileklerle başsağlığı dilendiği de dile getirildi.

İngiltere'de çok seviliyordu

Aşk Adası isimli yarışma programı ile İngiltere'de ünlü sınırları aşan bir sunucu haline gelen Caroline aynı zamanda ''The X'' adlı bir projede daha bulunuyordu. Güzel sunucu 2014 yılında katıldığı ‘'Strictly Come Dancing'' isimli yarışmada birinci olmuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@