Çin devleti hastalık bulaşmış vatandaşlarını İtlaf mı edecek

Çin devleti hastalık bulaşmış vatandaşlarını İtlaf mı edecek ? Sosyal medya ve yurtdışı kaynaklardan şok iddialar var

DÜNYA 07.02.2020, 00:29 07.02.2020, 14:03 Sinan Kılıç
Çin devleti hastalık bulaşmış vatandaşlarını İtlaf mı edecek

 Çin devleti hastalık bulaşmış vatandaşlarını İtlaf mı edecek ? Sosyal medyada dolanan bir iddiaya göre Çin Halk Cumhuriyeti Mahkemesi ,Çin'deki en yüksek mahkeme , ölümcül corona virüsünün yayılmasını kontrol edebilmenin tek kesin yolunun hastalık bulaşmış 20.000 vatandaşın itlaf edilmesi olarak belirlemiş ve bu yönde Çin Devleti tarafından dava açılmış

Mahkeme Cuma Günü

ab-tc.com  ' un haberine göre  Çin Halk Cumhuriyeti Mahkemesinin Çin'deki koronavirüs hastalarının toplu olarak öldürülmesi için Cuma günü onay vermesi bekleniyor. Çin Devletinin mahkemeye sunduğu bir belgede, etkilenen az sayıda hasta, sağlık çalışanlarını ve milyarlarca kişiyi kurtarmak için yaşamını feda etmiyorsa, şuanki konjoktürde virüsle mücadenin bir taşımadığını ülkenin tüm vatandaşlarını kaybedebileceğini belirtmiş.Sosyal medyada dolanan bu iddia Dünyadaki bir çok sosyal medya kullanıcısını şoka uğrattı. Çin devleti hastalık bulaşmış vatandaşlarını İtlaf mı edecek ? Çin Halk Cumhuriyeti Hükümetinin verdiği bilgiye göre günde en az 20 sağlık çalışanının virüs bulaşmış hastalara müdahale ederken hastalığa maruz kalıyor. Çin devleti hastalık bulaşmış vatandaşlarını İtlaf mı edecek ?

Corona virüsü ile mücadele kaybedilmek üzere

Yine iddiaya göre Çinin Corona virüsüne'e karşı verilen savaşta kaybetmenin eşiğinde olduğu söylentileri çinden dünyanın farklı sosyal medya platformlarına yayılıyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Çin dışındaki corona virüsle savaşmak için 1 milyar dolara ihtiyacı olduğunu söyledi. Dünyanın dört bir yanındaki ülkeler, Çin'le bağları kesmeye ve vatandaşlarını, virüsün Wuhan şehrinden çıkarmaya çalışıyor..

Yorumlar (3)
Hissediyorum 6 ay önce
Uyuz ve kuduz tedavisini uygulayın mide güćlendirici tedavi ve yılan akrep zehrini deneyin
Hissedemiyorum 5 ay önce
mantıklı verdiğiniz bilgi için tesekkurler . Aslında yılan zehri aklımıza gelmiş ti ama. Hepsini bi tekrardan gözden gecirelim.
Fatih K 5 ay önce
Corana virüsün tedavisi apiterapi ile bulunacak özellikle propolis in her türlü bakteri virüs mantar protozona da etkili olduğunu biliyoruz domuz gribinde bile bende etkili oldu. Doktorların verdigi ilaçları kullanmadan atlattim geçen sene bademcik problemim de çözülmüş oldu hem gribi hem bakteriyel oldurdu ayağımda ki mantarı da yendim neden korana virüsünden korkayım ki onuda yener propolis kullanmalılar yoğun bir şekilde alkolde cozeltilmis olmalı
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@