Hastanın anüsünden çıkan 18 santimetrelik şişe doktorları bile şaşkına çevirdi

“Yürümekte zorlanma” şikayeti ile hastaneye giden bir kişinin anüsünden 18 santimetre uzunluğunda ve 5 santimetre genişliğinde bir şişe çıktı. Hastayı tedavi eden doktorlar ise gördüğü manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Hastanın anüsünden çıkan 18 santimetrelik şişe doktorları bile şaşkına çevirdi

“Yürümekte zorlanma” şikayeti ile hastaneye giden bir kişinin anüsünden 18 santimetre uzunluğunda ve 5 santimetre genişliğinde bir şişe çıktı. Hastayı tedavi eden doktorlar ise gördüğü manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Çin’de yaşayan Wen isimli bir kişi “yürümekte zorlanma” şikayeti üzerine Guangdong Eyaleti’nde bulunan bir hastaneye gitti. Hastanedeki tetkikler sonrasında ise Wen, arka bölgesini kaşımak için şişeyi kullandığını ancak şişenin bir anda anüsünden içeriye girdiğini söyledi. Wen’in bu sözleri sonrasında ise doktorlar röntgen çekilmesini ön gördü. Çekilen röntgende ise Wen’in anüsünden içeriye giren şişenin 18 santimetre uzunluğunda ve 5 santimetre kalınlığında olduğu görüldü.

Operasyonla Çıkartıldı

Röntgen çekiminin ardından ise Wen isimli şahıs hemen operasyona alındı. Operasyonda ise anüsünden içeriye giren cinsim başarılı bir şekilde çıkartıldı. Operasyonu ise Kolon Rektum Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Dr. Lin Jun yaptı. Operasyona ilişkin açıklamalar yapan Dr. Lin Jun, hastanın yürüme şikayeti ile geldiğini ve yapılan fiziki testlerde anüs içerisinde 2 santimetrelik bir cisim olduğunu tespit ettiklerini söyledi.

Doktorlar Şaşkına Döndü

Röntgen çekiminin ardından ise şişenin büyüklüğünü görünce şaşkınlık yaşadıklarını söyleyen Dr. Lin Jun, yaptıkları operasyon sonrasında anüsten şişeyi çıkardıklarını ve şişeyi dötnce daha büyük bir şaşkınlık yaşadıklarını söyledi. Hastanın durumunun iyi olduğunu da söyleyen Dr. Lin Jun, aynı gün hastayı taburcu ettiklerini de ifade etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@