Hollanda Sağlık Bakanı koronavirüs hakkında yapılan toplantıda bayıldı

Koronavirüs ile ilgili yapılan toplantı esnasında bayılan Hollanda Sağlık Refah ve Spor Bakanı Bruno Bruins yere yığıldı.

DÜNYA 19.03.2020, 12:44 Sinem Ramazanoğlu
Hollanda Sağlık Bakanı koronavirüs hakkında yapılan toplantıda bayıldı

Parlamentonun alt kanadını oluşturan Temsilciler Meclisi'nde gerçekleşen koronavirüse karşı alınacak önlemlerin görüşüldüğü toplantı esnasından Hollanda Sağlık Refah ve Spor Bakanı Bruno Bruins bayıldı.

Toplantıda bayıldı

banner32
Koronavirüse karşı alınması gereken önlemlerin görüşüldüğü toplantı esnasında bir anda yere yığılan Hollanda Sağlık Refah ve Spor Bakanı Bruno Bruins, yanında bulunanların yardımıyla ayağa kalktı.

Baygınlık geçiren Bruins Twitter hesabından, "Yoğun geçen haftaların yorgunluğuyla bayıldım, şimdi kendimi daha iyi hissediyorum" yazarak iyi olduğunu belirtti.
Hollanda Sağlık Refah ve Spor Bakanı Bruno Bruins, bayılması sebebiyle oturuma ara verildiğini, evde dinlenip yarın gerçekleşecek olan oturumlara katılacağını da belirtti.

Hollanda’da 43 kişi hayatını kaybetti

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs, tüm dünyada etkisini sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşık 8 bin kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan virüsten korunmak için tüm dünyada tedbirler alınmaya devam ediyor. Hollanda’da 1705 kişide görülen koronavirüs, 43 kişinin de hayatını kaybetmesine sebep oldu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@