İnek karakola daldı! Polisler panikledi

Avustralya'da eşine zor rastlanacak bir olay yaşandı. Bir inek, Doomadgee polis karakoluna girerek yiyecek aradı. Karakolun içerisinde inek gören polisler ise kısa süreli panik yaşadı.

DÜNYA 14.07.2020, 13:12 14.07.2020, 14:08 Şener Koştu
İnek karakola daldı! Polisler panikledi

banner32
Avustralya'da yaşanan ilginç olayda Doomadgee polis karakoluna giren inek, karakolda kısa süreli paniğe neden oldu. Küresel bir salgına dönüşen yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan ve şehre inen hayvanlara neredeyse alıştık. Ancak Avustralya'nın Queensland eyaletinde bulunan Doomadgee kasabasında bir ineğin polis karakoluna girerek yiyecek araması dünyada gündem oldu. 

Bahçede Tur Attı

Karakolun güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde ineğin polis karakoluna girdikten sonra etrafa göz gezdirdiği, daha sonra karakolun bahçesinde tur atarak yiyecek bir şeyler aradığı görülüyor. İneği karakolda ilk gördüklerinde kısa süreli panik yaşayan polisler, ineğin karakolda geçirdiği dakikaları cep telefonu kameralarına kaydederek sosyal medyada paylaştılar. Polisler tarafından paylaşılan video, milyonlarca kişi tarafından izlendi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@