Kafasına bıçak saplanan adamın sakin tavırları hayrete düşürdü

Çin’de kavga esnasında kafasına bıçak saplanan adamın rahat tavırları görenleri hayrete düşürdü.

DÜNYA 16.07.2020, 14:28 16.07.2020, 16:13 Sinem Ramazanoğlu
Kafasına bıçak saplanan adamın sakin tavırları hayrete düşürdü

Çin'de saldırıya uğrayan ve saldırı esnasında kafasına bıçak saplanan adamın sakin tavırları görenleri hayrete düşürdü. Ambulansla hastaneye sevk edilen adamın kafasındaki bıçağın 4 saatlik bir operasyon sonucu çıkarıldığı öğrenildi.

Kafasına bıçak saplandı

banner32
Çin'in Çongçing kentinde yaşanan olayda, saldırıya uğrayan bir adamın kafasına bıçak saplandı. Kafasına saplanan bıçakla ambulansa yürüyerek binen adamın görüntüleri, çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına kaydedildi. Görenleri hayrete düşüren görüntüler sosyal medyada kısa süre içinde yayılınca, konuyla ilgili polis ekiplerinden açıklama geldi. Polis ekipleri tarafından yapılan açıklamada, bıçağın adamın kafasına bir kavga esnasında saplandığı ve adamın kafasına saplanan bıçağın kaldırıldığı hastanede 4 saat süren ameliyatla çıkarıldığı belirtildi.

Sağlık durumu iyi

Kafasına saplanan bıçağın çıkarılması için yapılan ameliyat toplamda 4 saat sürdü. 4 saatlik operasyon sonrası sağlık durumu iyi olan adamın taburcu edildiği açıklandı. Yaşanan olayla ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı. Adamın kafasına bıçak saplayan zanlının yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@