Kasım Süleymani’nin ölüm emrini veren Donald Trump hakkında uygunsuz teklif iddiası

Amerikan Fox News televizyonu eski sunucularından olan Courtney Friel, ABD Başkanı Donald Trump’ın kendisine uygunsuz teklifte bulunduğunu iddia etti. Sunucunun bu iddiası gündemi sarstı.

Kasım Süleymani’nin ölüm emrini veren Donald Trump hakkında uygunsuz teklif iddiası

Amerikan Fox News televizyonu eski sunucularından olan Courtney Friel, ABD Başkanı Donald Trump’ın kendisine uygunsuz teklifte bulunduğunu iddia etti. Sunucunun bu iddiası gündemi sarstı. 39 yaşında olan ve bir dönem Amerikan Fox News televizyonunda sunuculuk yapan Courtney Friel, Donald Trump’ın ABD Başkanı olmadan önce kendisine uygunsuz teklifte bulunduğu iddia etti.

Telefonla Arayarak Ofisime Gelmelisin Dedi

New York Daily News gazetesinde yer alan habere göre, 39 yaşındaki sunucu Trump hakkındaki iddiasını gelecek hafta yayımlanacak olan Tonight At 10: Kicking Booze and Breaking News adlı kitapta anlattı. Friel’n iddiasına göre, Donald Trump Miss USA adlı güzellik yarışmasında jüri üyesi olmak istedi. Bunun üzerinden haftalar geçmesinin ardından da kendisini telefonla arayarak, ‘Bir ara ofisime gelmelisin böylece öpüşebiliriz.’ diyor.

Evli Olduklarını Söyleyerek Telefonu Kapatmış

Los Angeles’ta KTLA-TV televizyonundahaber sunuculuğu yapmakta olan Friel, Trump’tan aldığı bu telefon karşısında büyük bir şok yaşadığını ve kendisine ikisinin de evli olduğunu söyleyerek aceleyle telefonu kapattığını belirtiyor. Ayrıca Friel, kendisine yapılan bu uygunsuz teklif sebebiyle başkanlık seçimleri sırasında Donald Trump ile ilgili olan tüm haberleri ifadesiz bir suratla sunmak zorunda kaldığını ve bunda epey zorlandığını söyledi.

Dünyayı Savaşla Burun Buruna Getirdi

Abd Başkanı Donald Trump, Irak’ta İran Devrim Muhafızları’na bağlı olan Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani ve Haşdi Şabi’nin yöneticisi olan Ebu Mehdi el-Mühendis’i öldürme emri vermişti. Üst düzey isimlere gerçekleştirilen bu suikast sonrasında iki ülke arasında gerilimin daha da tırmandığı görülürken gerilimin savaşa dönüşüp dönüşmeyeceği de tartışma konusu oldu. Diğer yandan ABD Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, tüm dünyanın kitlendiği suikast emrinin ABD Başkanı Donald Trump tarafından verildiğini aktardı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@