Koronavirüsün esir aldığı İtalya’da insanlar sokak ortasında can veriyor!

Çin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı saran yeni tip koronavirüs salgını hiç şüphesiz en çok İtalya’yı etkiliyor. Ülkede ölü sayısı giderek artarken vakalarda gün geçtikçe çoğalıyor. Ülkeden gelen görüntüler ise herkesi dehşete düşürdü.

DÜNYA 20.03.2020, 18:53 Sema Topbaş
Koronavirüsün esir aldığı İtalya’da insanlar sokak ortasında can veriyor!

Çin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı saran yeni tip koronavirüs salgını hiç şüphesiz en çok İtalya’yı etkiliyor. Ülkede ölü sayısı giderek artarken vakalarda gün geçtikçe çoğalıyor. Ülkeden gelen görüntüler ise herkesi dehşete düşürdü. Yeni tip koronavirüs salgınından en çok etkilenen ve büyük kayıplar veren ülkelerden biri olan İtalya’da insanların sokak ortasında öldüğü görüntüler herkesi dehşete düşürdü.

İtalya’dan Gelen Son Görüntüler Tüyler Ürpertti

Çin’de başlayarak tüm dünyayı saran ve küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüs salgını en çok İtalya’ya vurdu. İtalya’da her geçen gün daha da ağırlaşan bilanço herkesi korkuturken ülkeden gelen son görüntülerde, insanların sokak ortasında can verdiği anlar durumun ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, ülkede bir adamın sokak ortasında cansız bir şekilde yerde yattığı görülürken başka bir görüntüde bir kadının da bankta hayatını kaybettiği görüldü.

banner32

İtalya’da Ölü Sayısı Giderek Artıyor

Tüm dünyanın mücadele ettiği yeni tip koronavirüs salgınına karşı en büyük imtihanı veren ülkelerden biri olan İtalya’dan gelen son bilgilere göre, ülkede 41 bin 35 vaka görülürken koronavirüs salgını sebebiyle toplamda 3 bin 405 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. İtalya’da her geçen gün durumun daha da ağırlaşmasının ardından gelen rakamlara göre ülkenin koronavirüsten ölenler bakımından virüsün merkezi olan Çin’i geride bıraktığı belirlendi. Virüsün başladığı yer olan Çin’de şimdiye kadar 3 bin 249 kişi hayatını kaybetti.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@