Salı , Haziran 19 2018

Dünyaları Kaldıran Adam Hayata Gözlerini Yumdu! Naim Süleymanoğlu’nun Cenazesi Nerede Toprağa Verilecek?


Eski Milli halter ve Olimpiyat Şampiyonu Naim Süleymanoğlu bugün İstanbul Ataşehir’de tedavi gördüğü özel hastanede hayatını kaybetti. Hayata gözlerini yuman ‘Cep Herkülü’nün cenazesinin ne zaman, nereden ve saat kaçta kaldırılacağı açıklandı.

Dünya halter şampiyonu ve Olimpiyat şampiyonu olan eski Milli halter Naim Süleymanoğlu, 50 yaşında hayata gözlerini yumdu. Tüm yaşamına büyük başarılar ve şampiyonluklar katan Naim Süleymanoğlu halter alanında Türkiye’ye büyük başarılar bıraktı. 

CENAZESİ YARIN TOPRAĞA VERİLECEK

Bugün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Milli halterin cenazesi ile ilgili bilgi veren İstanbul Valisi Vasip Şahin, konuşmasına Naim Süleymanoğlu’nun ailesi ve Türk milletine baş sağlığı dilerken Süleymanoğlu’nun cenazesinin yarın İstanbul Fatih Camii’nde öğle namazı sonrasında kılınacak olan cenaze namazının sonrasında Edirnekapı Mezarlığı’na defnedileceğini açıkladı. İstanbul Valisi Vasip Şahin, Naim Süleymanoğlu’nun tedavi sürecinde emeği geçen hastane yönetimi ve hocalarına teşekkür etti. Naim Süleymanoğlu, son olarak Karaciğer naklinin ardından yoğun bakımdaki tedavisi sırasında beyin kanaması geçirmiş ve ameliyata alındıktan sonra yeniden yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Eski Milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun ölümü tüm Türkiye’yi yasa boğdu.
 

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir