Çarşamba , Haziran 20 2018

Dursun Özbek Tudor’a Sahip Çıktı! “Galatasaray Şampiyonluğa Koşuyor”


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten önemli açıklamalar geldi! Özbek, Beşiktaş maçının çok keyifli geçeceğini söyledi ve bunun yanı sıra Tudor’a da sahip çıktı ve yolları ayırmak gibi bir niyetlerinin olmadığını söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten önemi açıklamalar! Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, E-Spor 1905 GSYİAD lansmanına katılım gösterdi ve lansmanda önemli açıklamalar yaptı. Öncelikle Beşiktaş maçı ile ilgili açıklamalar yapan Özbek, bu maçın ligdeki maçlar gibi 34 maçtan birisinin olduğunu söyledi ve ezeli rekabete yakışır bir mücadele olmasını diledi. Beşiktaş maçının keyifli ve güzel bir maç olacağını da söyleyen Özbek, maçı izleyenlerin de büyük keyif alacağını söyledi. 

TUDOR’A SAHİP ÇIKTI

Son günlerde teknik direktör Igor Tudor’a yönelik olan eleştirilere de cevap veren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tudor’a sahip çıktı ve yolları ayırmak gibi bir niyetlerinin olmadığını söyledi. Özbek, “Igor Tudor’dan daha fazla eleştirilen başka bir hoca yok. Bunların amacı nedir? Basın mensupları olarak bunu biraz kendi aranızda tartışın. Bu tartışmaların takımımızın performansının düşürmesine izin vermeyeceğim. Hocamızla yollarımızı ayırmak gibi bir planımız yok.” dedi.

Türkiye’de teknik direktör getirilip gönderilmesi konusunda en çok konuşulan takımın Galatasaray’a olduğunu ve bu eleştirilerin haksız olduğunu belirten Özbek, son maça 40 bin taraftarın geldiğini söyledi. Özbek, “Türkiye’de teknik direktörünün ne zaman geleceği, ne zaman gideceği en çok konuşulan kulüp Galatasaray’dır herhalde. Haftalarca antrenörü eleştirilen, ne zaman gideceği konuşulan başka bir takım yok. Değerlendirmeyi taraftarımıza bırakıyorum. “Galatasaray şampiyonluğa koşuyor. Tudor tartışmalarının takıma zarar vermesine izin vermem. Taraftarımız yanımızda, onlara teşekkür ediyorum. Son maça 40 bine yakın taraftar geldi.” dedi.
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir