Cumartesi , Ağustos 4 2018

Dursun Özbek’ten Fatih Terim Açıklaması! “Yönetim Kurulu…”


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, düzenlediği basın toplantısında Igor Tudor’u göndermelerinin ardından merakla beklenen Fatih Terim açıklamasını yaptı. Özbek, şuan yapılan konuşmaların hem Galatasaray’a hem de Fatih Terim’e zarar verdiğini söyledi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Igor Tudor’un takımdan gönderilmesinin ve erken seçim kararının alınmasının ardından bir basın toplantısı düzenledi ve önemli açıklamalarda bulundu. Igor Tudor’a son güne kadar destek verdiğini ve arkasında durduğunu söyleyen Dursun Özbek, son haftada alınan Evkur Yeni Malatyaspor mağlubiyetinin ardından alınan bu kararı Tudor’un yıpranmasına da bağladı. Yapılan yoğun eleştirilerden dolayı Tudor’un da yorulmaya başladığını söyleyen Özbek, bu yüzden ayrılık kararı aldıklarını söyledi. 

FATİH TERİM AÇIKLAMASI

Igor Tudor’un gönderilmesinin ardından yerine kimin geleceği merak konusuyken en çok konuşulan isim olan Fatih Terim hakkında Dursun Özbek’ten önemli bir açıklama geldi. Yönetim olarak bir toplantı yapacaklarını ve karar alacaklarını belirten Özbek, bu kadar fazla konuşulmasının hem Fatih Terim’e hem de Galatasaray’a zarar verdiğini söyledi. 

Toplantıda karar alınmadan herhangi bir isim vermeyeceklerini de söyleyen Özbek, kimsenin yıpratılmasını istemediklerini belirtti ve “Fatih Terim benim çok sevdiğim Galatasaray’a müthiş hizmetler vermiş bir Galatasaraylı… Şu periyotta 1-2 aydan beri Fatih Terim etrafından devamlı bir tartışma dönüyor. Sevgili Fatih’e zara verdiğini düşünüyorum. Galatasaray’ın sembolleşmiş bir ismini neden biz yıpratıyoruz. Biz bütün bunları değerlendirip seçim yapmak durumundayız. Bu isimlerin yıpratılmamasını istiyoruz. Bırakın yönetim kurulu bunu değerlendirip kararını versin.” ifadelerini kullandı.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir