Cumartesi , Ağustos 4 2018

Dursun Özbek’ten Okan Buruk’a Sert Cevap! “Hoca Olarak Gelmek İstiyorsa Yolu Bu Değil”


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, geçtiğimiz hafta oynadıkları Teleset Mobilya Akhisar mücadelesi sonrasında teknik direktörü Okan Buruk’un yapmış olduğu açıklamalara cevap verdi ve sert bir eleştiride bulundu. İşte detaylar…

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mustafa Denizli’nin kızı olan Lal Denizli’nin kurmuş olduğu şirketin tanıtım gecesine katılım gösterdi ve burada basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Geçen hafta ligde oynanan Teleset Mobilya Akhisar maçında mücadelenin ilk yarısı 2-0 bitmiş ve ikinci yarısında ise bulduğu gollerle maçı 4-2 kazanan sarı kırmızılı ekip olmuştu. Mücadelede ise Igor Tudor ile Okan Buruk arasında gerginlikler yaşanmış ve Okan Buruk maç içerisindeki tepkilerinden dolayı tribünlere gönderilmişti. 

GALATASARAY’A HOCA OLARAK GELMEK İSTİYORSA YOLU BU DEĞİL

Maç sonunda ise Teleset Mobilya Akhisar teknik direktörü Okan Buruk çok sert açıklamalar yapmış ve Igor Tudor’a “Vasıfsız, ikinci sınıf hoca” gibi tabirler kullanmıştı. Bu açıklamalarından birkaç gün sonra ise hem Galatasaray camiasından hem de Tudor’dan özür dilemişti. 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise Okan Buruk’un bu açıklamaları hakkında açıklamalarda bulundu ve özür dilemesi konusunda geç kaldığını belirtti. Igor Tudor’un çok mütevazi ve pırlanta gibi bir hoca olduğunu söyleyen Dursun Özbek, Okan Buruk’un söylediği sözlerin hayli üzücü olduğunu belirtti ve “ Eğer Okan bir gün Galatasaray’a hoca olarak gelmek istiyorsa yolu bu değil.” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir