Pazartesi , Temmuz 16 2018

Dursun Özbek’ten Ünal Aysal’a Ağır Sözler! “Bıraktın, Kaçtın”


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, erken seçim hakkında eleştirilerde bulunan eski başkan Ünal Aysal’a çok sert cevaplar verdi ve “Ünal ağabey sen iktidardayken kaç erken seçim yaptın, sonuncusunda da bıraktın kaçtın” dedi. İşte detaylar… 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu ve kendisi ile yönetime karşı yapılan eleştirilere cevap verdi. Daha önceden Fatih Altaylı’ya sert tepkiler gösteren Dursun Özbek, yine Altaylı’ya sert sözlerle yüklendi. Altaylı’nın kendi kendisine haberler yaptığını ve Galatasaray yönetimini aşağıladığını söyleyen Özbek, Galatasaray’a zarar verecek haberlerin yapıldığını söyledi. Ayrıca Özbek, Fatih Altaylı’yı da affetmeyeceğini dile getirdi. 

ÜNAL AYSAL’A SERT SÖZLER 

Fatih Altaylı’ya yönelik bu eleştirilerde bulunan Dursun Özbek, geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Ünal Aysal’ı da sert sözler ile eleştirdi. Yalan yanlış ifadeler ile Galatasaray’ı zayıflatma yönünde çaba harcandığını dile getiren Özbek, erken seçim eleştirisinde bulunan Ünal Aysal’a ise kendi başkanlık döneminden bir örnek verdi ve Ünal Aysal’ı çok ağır sözlerle eleştirdi. 

Ünal Aysal’a kendi başkanlık döneminde kaç defa erken seçim yaptığını soran Dursun Özbek, en sonunda Aysal’ın görevi bırakarak kaçıp gittiğini söyledi. Özbek, “Ünal Aysal konuşmasında ‘Erken seçim nereden çıktı, etik mi?’ dedi. Ünal ağabey sen iktidardayken kaç erken seçim yaptın, sonuncusunda da bıraktın kaçtın” dedi. Herkesin Fatiih Terim’in göreve gelmesini istediğini de söyleyen Özbek, şimdi de Terim’e eleştiriler geldiğini söyledi ve buna anlam veremediğini dile getirdi.
 
 

About

Check Also

PFDK'dan Ceza Yağmuru

TFF yaptığı açıklama ile Süper Ligde oynanan karşılaşmalardaki olaylar nedeniyle 6 Süper Lig Kulübüne çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir