Cumartesi , Ağustos 4 2018

Dursun Özbek’ten Yeni Teknik Direktör Açıklaması! “Devre Arasına Kadar…”


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Igor Tudor’un görevine son verilmesinin ardından herkesin merak ettiği yeni teknik adamın kim olacağı konusunda bir açıklama yaptı. Özbek, devre arasına kadar yeni teknik direktörü açıklayacaklarını söyledi. İşte detaylar…

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten yeni teknik direktör açıklaması! Giresun Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 1. Onur Ödülleri’nin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, taraftara ve camiaya mesaj yollayarak teknik direktör sorununu devre arasına kadar çözeceklerini söyledi. Özbek, “Onların bir endişesi var, ‘Devre arası kampında ne olacak? Sezon başlıyor, sezon hazırlığı…’ Hiç endişe etmeyin, en iyi şekilde Galatasaray’ı yönetecek, Galatasaray’ı temsil edecek bir antrenör çalışması içerisindeyiz. Devre arasına varmadan inşallah kendisini Galatasaray Kulübü’ne getireceğiz.” dedi.

ÖNCE GALATASARAY’A HİZMET SONRA SEÇİM

Galatasaray’ın hafta sonu maçının olduğunu ve şuan bir teknik adam sorunu olduğunu söyleyen Başkan Dursun Özbek, önce Galatasaray’da ki sorunların çözülmesi gerektiğini söyledi ve ondan sonra seçim çalışmalarına başlayacağını dile getirdi. Özbek, “Galatasaray’ın bu hafta sonu bir maçı var, ayrıca bugün bahsettiğim gibi bir antrenör sorunu var. Bizim şu andaki işimiz Galatasaray’a hizmet, yani bu açıdan olaya bakıyoruz. Dolayısıyla seçim çalışmaları en sona geliyor, Galatasaray’ın önceliği olan konuları önce halledeceğiz, ondan sonra seçim çalışması… Bizim için öncelik Galatasaray Spor Kulübü’nün ihtiyaçlarıdır.” ifadelerini kullandı.
  

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir