Cumartesi , Temmuz 21 2018

Düzce’de Şok Olay! Otobüste Kızların Saçını Okşayıp Mastürbasyon Yaparken Yakalandı


Düzce’de 37 yaşındaki İ.S isimli bir şahıs, bindiği halk otobüsünde ön koltukta oturan kızların saçını okşayıp mastürbasyon yapmaya başladı. İğrenç olay ise otobüs şoförü tarafından fark edilince sapık yolcu diğer yolcular tarafından dayak yedi. İşte detaylar…

Düzce’de bir halk otobüsünde iğrenç anlar yaşandı ve bir sapık, önünde oturan kızların saçını okşayıp mastürbasyon yaparken, şoförün dikkati sayesinde yakalanarak önce dövüldü sonra polise teslim edildi.

Düzce’de yaşayan 37 yaşındaki İ.S isimli bir şahıs, DüzceÜniversitesi Kampüsü ile kent merkezi arasında çalışan yolcu otobüsüne Beçi Yörükler Mahallesi’nde bindi. Daha sonra ise otobüs seyir halindeyken İ.S, hemen önünde oturan ve saçları arkaya sarkan genç kızların onların anlamayacağı şekilde saçlarını okşamaya başladı ve bir yandan da mastürbasyon yapmaya başladı.

ÇANTASINDAN KADIN İÇ ÇAMAŞIRLARI ÇIKTI

İ.S isimli sapık şahıs, bir yandan kızların saçını okşayıp bir yandan da mastürbasyon yaparken, şoförün dikkatinden kaçmadı ve olayı fark eden şoför hemen otobüsü bir kenarıya çekip İ.S’ye tepki gösterdi ve onu otobüsten indirdi. Ardından da olayı diğer yolcular öğrenince İ.S’ye linç girişiminde bulundular ve İ.S yolcular tarafından dayak yedi. Olay ise hemen polis ekiplerine bildirildi.

Polis ekipleri ise hemen olay yerine gelerek İ.S’yi gözaltına alırken, üzerinin arandığı sırada çantasından kadın iç çamaşırları çıktığı görüldü. Daha sonra karakola götürülen İ.S, işlemleri tamamlanıp adliyeye sevk edildi ve burada da tutuklanıp cezaevine gönderildi.  

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir