Cuma , Haziran 22 2018

Ebru Şallı'nın Yeni Sevgilisi Uğur Akkuş Evli Çıktı


Son dönemde çıplak fotoğraf skandalı ile gündemden düşmeyen Ebru Şallı, bu defa da yeni sevgilisi ile gündemde. Bodrum’da Ebru Şallı’nın sevgilisi el ele görüntülendiği sevgilisi Uğur Akkuş’un evli olduğu iddia edildi.  

İş adamı Harun Tan ile uzun süren evliliğini noktalayan Ebru Şallı, o günden bu yana basının yakın markajında. Boşanmanın ardından Sinan Akçıl’la uzun soluklu bir aşk yaşayan Ebru Şallı, bu ilişkisinde de mutlu olamadı ve ayrıldı. Bu ayrılığın ardından Şallı’nın adı Cem Yılmaz ve Arda Turan’la da anıldı. Kısa süre önce sosyal medyada dolaşan ve kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraflar nedeniyle zor günler yaşayan Ebru Şallı, yeni aşkını bulmuşa benziyor. Ancak Ebru Şallı’nın Bodrum’da el ele görüntülendiği sevgilisinin evli olduğu iddia ediliyor. 

EŞİ HER ŞEYİ ANLATTI
Uğur Akkuş ve Ebru Şallı’nın Bodrum’da el ele görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Uğur Akkuş’un eşi Gonca Derin Akkuş 2 çocuğunun babasından boşanmaya karar verdi. Konu hakkında bir açıklama yapan Gonca Akkuş, eşinin bu görüntülerinin ardından büyük bir şok yaşadığını ve serum tedavisi ile ayakta olduğunu belirterek, eşini öfke problemi olduğunu ve kendisinin de darptan dolayı geçen yıl boşanma davası açtığını söyledi. Gonca Akkuş, eşinin kendisine tedavi olacağına dair söz verdiğini ve bu nedenle de affettiğini söylerken, bu görüntülerin ardından kesin boşanma kararı aldığını açıkladı. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir