Çarşamba , Temmuz 18 2018

Efsane Başkan Faruk Süren’den Tudor Eleştirisi! “Yeterli Değil”


Galatasaray’ın eski başkanlarından Faruk Süren, Tudor’dan Fatih Terim’e kadar pek çok konuda önemli açıklamalar yaptı! Süren, Tudor’un Galatasaray için yetersiz bir teknik direktör olduğunu söylerken, yönetimin arkasında durmasının ise doğru olduğunu söyledi.

Galatasaray’ın efsane başkanlarından bir tanesi olan Faruk Süren, TRT Spor’da Igor Tudor’dan Fatih Terim’e kadar pek çok konuda açıklamalarda bulundu! Özellikle son zamanlarda eleştiri yağmuruna tutulan teknik direktör Tudor hakkında açıklamalarda bulunan Faruk Süren, Galatasaray’ın şampiyon olabileceğini fakat kendisine göre Igor Tudor’un sarı kırmızılı ekip için yetersiz olduğunu dile getirdi. Ayrıca yönetimin Tudor’un eksik yönlerini not alıp bu konuda önlem alması gerektiğini söyleyen Süren, yönetimin Tudor’un arkasında durmasının ise doğru bir karar olduğunu söyledi.

FATİH TERİM DEĞERLİ BİR HOCA

Igor Tudor’un son zamanlarda koltuğunun sallanmasından dolayı Fatih Terim’in isminin ön plana çıkmasıyla ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Faruk Süren, Terim’in başka planlarının olduğunu söyledi ve gelip gelmeyeceği konusunda ise net bir fikrinin olmadığını ancak gelmesini beklemediğini belirtti. Fatih Terim’in Galatasaray’a dönerse teknik direktörlüğün üzerinde bir görev alması gerektiğini söyleyen Faruk Süren, belki yönetici olmak isteyebileceğini ya da başkan adayı olabileceğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih ile eşleşmesini de değerlendiren Faruk Süren, futbolda hiçbir şeyin belli olmayacağını ve Beşiktaş’ın Bayern Münih’i eleyebileceğini söyledi.   

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir