ÖSYM Başkanı Aygün’den YKS için önemli açıklama

ÖSYM Başkanı Halis Aygün, AİS kaydını yapmasına rağmen ödeme işlemi eksik ya da hatalı olduğu için başvurularını tamamlayamayan adaylara başvuru işlemlerini tamamlamaları için yeni bir olanak sağlandığını açıkladı.

EĞİTİM 04.06.2020, 01:26 Şener Koştu
ÖSYM Başkanı Aygün’den YKS için önemli açıklama

ÖSYM Başkanı Halis Aygün, YKS sınavına müracaat süresi içerisinde AİS kaydını yaptığı halde sınav ücretini ödeme işlemlerini tamamlayamayan adayların, 4 Haziran tarihinde saat 09.00 ile 23.59 saatleri aralığında ödeme yapabileceklerini açıkladı.

Başvurularını Tamamlayanlar Sınava Girecek

Twitter hesabından YKS sınavı ile ilgili açıklamalarda bulunan ÖSYM Başkanı Halis Aygün, “YKS sınavına başvuru ya da geç başvuru süreleri içerisinde AİS kaydını yaptığı halde sınav ücreti ödeme sisteminde hatalı ya da eksik işlem yaptıklarından dolayı ödeme işlemlerini tamamlayamayan adaylara 4 Haziran tarihinde saat 09.00 ile 23.59 saatleri arasında ödemelerini yapmak kaydıyla başvurularını tamamlama olanağı sağlanmıştır. 4 Haziran tarihinde saat 09.00 ile 23.59 aralığında ödemelerini yaparak başvuru işlemini tamamlayan adaylar, 2020-YKS Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girmeye hak kazanacaklardır.” ifadelerine yer verdi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@