23 Mart 2020 Kuaförüm Sensin günün birincisi

Show TV’de hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yeni haftanın ilk gününde yeni bölümüyle ekrana geliyor. Best Of yarışmacılarının izleyici karşısına çıktığı yeni bölümde iddialı olan 4 takım mücadele edecek. 

EĞLENCE 23.03.2020, 14:30 24.03.2020, 17:30 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
23 Mart 2020 Kuaförüm Sensin günün birincisi

Show TV’de hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yeni haftanın ilk gününde yeni bölümüyle ekrana geliyor. Best Of yarışmacılarının izleyici karşısına çıktığı yeni bölümde iddialı olan 4 takım mücadele edecek.  Hafta içi her gün yarışmacıların merak uyandıran mücadelesi ile ekrana gelen Kuaförüm Sensin 23 Mart 2020 yeni bölümünde gün sonunda kimin birinci olacağı merakla bekleniyor. Peki, 23 Mart 2020 Kuaförüm Sensin haftanın ilk gününde neler yaşandı? 23 Mart 2020 Kuaförüm Sensin puan durumu ve günün birincisi…
Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Kuaförüm Sensin’in yeni haftasında daha önce yarışmada en iyi mücadeleyi veren yarışmacılar yer alacak. Daha önce yarışmada verdikleri mücadele ile izleyenlerde büyük bir iz bırakan yarışmacılar yarışmanın yeni bölümlerinde bir kez daha izleyici karlısına çıkacak ve yeniden en iyi mücadelelerini sergileyecekler. Yeni haftanın ilk günü itibarıyla Best Of günlerinin başlayacağı yarışmada neler yaşanacak? Günün birincisi ve haftanın kazananı kim olacak? 

Önceki Bölümlerin İddialı Yarışmacıları Yeniden Yarışacak

Kuaförüm Sensin’de Best Of günleri yeni hafta itibarıyla start verirken yarışmanın en iyileri arasında bir hafta boyunca verilecek mücadelede eğlenceli anlar dikkat çekerken zaman zaman gergin anlar yaşanıyor. Önceki bölümlerde yarışan ve yarışma hakkında tecrübe sahibi olan en iyi isimler işin ilerleyişi hakkında da oldukça bilgi sahibi. 

Kuaförüm Sensin 23 Mart 2020 Puan Durumu ve Günün Birincisi

Show TV’nin ilgiyle izlenen eğlenceli yarışması Kuaförüm Sensin 23 Mart 2020 puan durumu açıklandı. Gün sonunda Bilal, Buse ve 13 puan alarak günün birincisi oldu. Mustafa, Tuna ve Su ise 8 puanla ikinciliği paylaşırken Öncü, Özlem ve Selen toplam 7 puanla günün üçüncüsü oldu. Emina, Mira  ve Selver toplamda aldıkları 6 puanla günü sonuncu olarak tamamladı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@