Acun Ilıcalı Survivor'ın ne zaman başlayacağını açıkladı

TV8'in ve Acun medyanın patronu Acun Ilıcalı, milyonlarca kişinin merakla beklediği Survivor yarışmasında ne zaman başlayacağını açıkladı. Aynı zamanda yarışmaya katılacağı iddia edilen Uğur Pektaş hakkında da açıklama yapan Acun Ilıcalı bakın neler söyledi.

Acun Ilıcalı Survivor'ın ne zaman başlayacağını açıkladı

TV8 ekranlarında her yıl yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Survivor yarışması için geri sayım başladı. TV8 ve Acun medyanın sahibi olan Acun Ilıcalı ise Survivor 2020 yarışması için gel konuşalım programında önemli açıklamalar yaptı. Yarışmanın kısa bir süre sonra başlayacağını söyleyen Acun Ilıcalı şu anda İstanbul, Sakarya, Bursa ve Antalya'da seçmelerin başladığını da duyurdu.

Şubat ayında ekranlarda olacak

Acun Ilıcalı katıldığı programda Survivor 2020 ne zaman başlayacak sorusuna da yanıt verdi. Heyecanla beklenen yarışma programının Şubat ayında ekranlarda olacağı ve her yıl başladığı gibi aynı tarihte ekrana geleceği ifade edildi.

Survivor 2020 yarışmacıları belli oluyor

Şubat ayında başlayacak olan Survivor 2020 yarışmacıları arasında herkesin çok sevdiği Ersin Korkut var. Yarışmada ilk belli olan isim Ersin Korkut olurken Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Survivor yarışmasının ilk şampiyonu olan oyuncu Uğur Pektaş'ın da yüzde 90 ihtimalle Survivor 2020 kadrosunda yer alacağını söyledi. Geçtiğimiz yıl Türkiye Yunanistan olarak yayınlanan Survivor yarışması bu yıl ünlüler gönüllüler halinde yayınlanacak. Acun Ilıcalı yarışmaya katılacak olan diğer ünlüler hakkında ise hiçbir şekilde sır vermedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@