Alp Navruz’un başrolünde yer aldığı Zümrüdüanka’ya ünlü oyuncu transfer oldu

FOX TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Zümrüdüanka kadrosunu genişletiyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen yeni diziye transfer olan isim heyecanlandırdı.

EĞLENCE 09.04.2020, 01:01 09.04.2020, 01:06 Sema Topbaş
Alp Navruz’un başrolünde yer aldığı Zümrüdüanka’ya ünlü oyuncu transfer oldu

FOX TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Zümrüdüanka kadrosunu genişletiyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen yeni diziye transfer olan isim heyecanlandırdı. Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın yer aldığı dizinin çekimleri Nevşehir’de gerçekleştiriliyor. Peki, sevilen dizi Zümrüdüanka’ya hangi ünlü oyuncu dahil oldu? İşte detaylar…

Zümrüdüanka’ya Bomba Transfer

Cumartesi akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ilk yayınlandığı günden itibaren izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Zümrüdüanka’ya ünlü oyuncu Sermiyan Midyat dahil oldu. TV100’ün haberine göre, ünlü oyuncu Sermiyan Midyat diziden ayrılan Itır Esen’in can verdiği karakterin eşi olarak diziye dahil olacak. 

Zümrüdüanka Ekrana Ne Zaman Dönecek?

Bilindiği gibi Türkiye’de de etkisini gösteren ve hala devam eden yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle birçok dizi ve program çekimlerine ara vermişti. Zümrüdüanka’da virüs sebebiyle çekimlerine ara veren diziler arasında yer aldı. Salgın tehlikesinin bitmesi halinde sevilen dizinin 20 Nisan tarihinde sete çıkmasının planlandığı öğrenildi.

Diziye Mahir Özgüç Karakteri İle Dahil Olacak

banner32
Sevilen oyuncu Sermiyan Midyat’ın Zümrüdüanka dizisine Mahir Özgüç karakteri ile dahil olacağı öğrenildi. Mardin’den Nevşehir’e gelen Özgüç ailesinin lideri olan Mahir Özgüç, Hamit’in babası ve Nisa’nın kocasıdır. Demirkan’ların en büyük düşmanı olarak diziye yeni bir heyecan katacak olan Mahir Özgüç oldukça sinirli ve sert bir karaktere sahiptir.

Sermiyan Midyat Kimdir?

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat 2 Aralık 1974 yılında Ankara Çankaya’da dünyaya geldi. Birçok tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alan ünlü oyuncunun anne ve babası Kürt kökenlidir. Doğum yeri olan Ankara’da 7 yıl yaşayan Sermiyan  Midyat buradan ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Midyat, 1998 yılında sınavla girdiği Nöbetçi Tiyatro’da Derya Baykal, Ferhan Şensoy, Rasim Öztekin ve Tuncel Kurtiz gibi usta isimlerden tiyatro eğitimi almıştır. Bunun yanı sıra Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay gibi usta isimlerle birlikte çalışan Sermiyan Midyat, Oyun Atölyesi’nde iki ayrı oyunda oyuncu olarak görev aldı. Bir döneme damgasını vuran Emret Komutanı’nda can verdiği Arıza Hamza rolüyle dikkatleri üzerine çeken Midyat, 2007 yılında Oyunbozan adlı tiyatroyu kurdu ve ilk oyunu olan 9 Ay Son Gün’ü kaleme alarak yönetmenliğini yaptı. 

Sermiyan Midyat’ın Rol Aldığı Filmler

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, 2001 yılında Bizim Otel, 2003 yılında Şarkılar Seni Söyler, 2005 yılında Pardon, yine 2005 yılında Banyo, yine aynı yılda Kırık Kanatlar, 2006 yılında Polis, 2010 yılında Ay Lav Yu, 2011 yılında Kalbim Seni Seçti, 2013 yılında Hükümet Kadın 2, 2014 yılında Anasının Oğlu, 2015 yılında Bir Baba Hindu ve 2017 yılında Ay Lav Yu Tuu filmlerinde rol almıştır.

Sermiyan Midyat’ın Yönettiği Filmler

Sermiyan Midyat, 2010 yılında Ay La Yu, 2012 yılında Hükümet Kadın, 2013 yılında Hükümet Kadın 2, 2015 yılında Bir Baba Hindu ve 2017 yılında Ay Lav Yu Tuu filmlerinin yönetmenliğini üstlenmiştir. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@