Azize dizisi ilk bölümden izleyicilerin tepkisini çekti

Kanal D ekranlarında başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Azize dizisi ilk bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin ilk bölümünde yaşanan cinsel saldırı sahnesi izleyicilerin tepkisini çekti.

Azize dizisi ilk bölümden izleyicilerin tepkisini çekti

Kanal D'de büyük umutlarla başlayan Azize dizisi dün akşam izleyicilerin karşısına ilk bölümü ile çıktı. Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı dizinin tanıtımları uzun süreden beri ekranlarda dönüyordu. Ancak dizinin ilk bölümünde cinsel saldırı sahnesi olması ve izleyicileri böyle yakalamaya çalışması ekran başındakilerden tepki çekti. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin hamam sahnesi sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Oyunculukları beğenildi

banner32
Daha önce eleştirilen Hande Erçel bu defa Azize karakteri ile beğenildi. Dizinin oyunculuk performansları büyük alkış toplarken aynı zamanda hikayesinin de dikkat çekici olduğu sosyal medya kullanıcıları tarafından dile getirildi.

Hamam sahnesine tepkiler geldi

Azize dizisinin ilk bölümünün finaline doğru yaşanan hamamda cinsel saldırı sahnesi ise izleyicilerden tepki çekti. Mustafa Yıldıran'ın canlandırdığı Balkan karakteri hamamda Azize'ye saldırdı. Sosyal medya kullanıcıları bu sahnenin ardından tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi. Kadına şiddeti giderek arttığı son günlerde böyle bir sahnenin gereksiz olduğunu düşünen seyirciler sosyal medya hesaplarından tepki gösterirken ailelerin ve çocukların ekran başında olduğu saatlerde böyle sahnelerin yayınlanmasının gereksiz olduğunu ifade etti.  Aslında Azize dizisinde Hande Erçel’in intikam ve aşk dolu hikayesi izleyiciler tarafından beğenildi. Sadece o sahnenin yayınlanması sosyal medyada tepki çekti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@