Barış Murat Yağcı diskalifiye mi oldu? Survivor’da büyük kavga

Survivoe 2020’nin yeni bölüm fragmanına Barış Murat Yağcı ve Yasin Obuz’un kavgası damga vurdu. İkilinin fiziksel temaslı kavgası herkesi şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı’nın daha önce yaptığı canlı yayındaki açıklamasında diskalifiyeyle ilgili söylediği sözler de kavga eden iki yarışmacı arasında diskalifiye söz konusu olup olmayacağını akıllara getirdi.

EĞLENCE 20.04.2020, 10:47 Sema Topbaş
Barış Murat Yağcı diskalifiye mi oldu? Survivor’da büyük kavga

Survivoe 2020’nin yeni bölüm fragmanına Barış Murat Yağcı ve Yasin Obuz’un kavgası damga vurdu. İkilinin fiziksel temaslı kavgası herkesi şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı’nın daha önce yaptığı canlı yayındaki açıklamasında diskalifiyeyle ilgili söylediği sözler de kavga eden iki yarışmacı arasında diskalifiye söz konusu olup olmayacağını akıllara getirdi. Gönüllüler takımında yarışan Yasin ve Barış arasında ipler gerildi. Fragmanda, iki takımın büyük ödül için yarıştığı bölümde takım arkadaşı olan Yasin ve Barış’ın arasında büyük bir kavga çıktığı görülüyor.

Annelerinin Yaptığı Yemekleri Yiyecekler

Survivor 2020’nin yayınlanacak olan yeni bölümünde yarışmayı kazanan takım bir villaya gidecek ve burada annelerinin yaptığı yemekleri yiyecekler. Bu ödülü duyan her iki takımda ödülü kazanmak için oldukça hırslanırken gönüllüler takımında olması hiç istenmeyecek görüntüler ekrana yansıdı.

Barış ve Yasin Arasında Büyük Kavga

banner32
Yayınlanan fragmana göre, gönüllüler takımı yarışmacısı Barış Murta Yağcı oyunu kaybetmesinin ardından oyunda kullanılan topu ileriye doğru fırlattı. Bu esnada Berkan’dan gelen bir soru üzerine sinirleri daha da gerilen Barış, Yasin’e dönerek ‘Niye acaba’ dedi. Yasin’in ‘Bana mı söylüyorsun’ şeklindeki tepkisinin ardından yarışmacılar arasında ipler koptu. İlk olarak birbirlerini ittirmeye başlayan yarışmacılar daha sonra şiddetli bir kavgaya tutuştu. Takım arkadaşlarının ayırmaya çalıştığı ikilinin bu kavgası izleyiciyi şaşkına çevirdi. Kavga eden her iki ismin yarışmadan diskalifiye edilip edilmeyeceği ise merak konusu oldu.

Diskalifiye Olacak Mı?

Survivor 2020 ile ilgili sık sık Instagram hesabından canlı yayın yaparak merak edilenleri cevaplayan sunucu Acun Ilıcalı, iki yarışmacı arasında istenmeyen olaylar yaşandığını ve hoş olmayan görüntülerin ekrana geldiğini söylemişti. Diskalifiye olup olmayacağı konusunda henüz net bir durum olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, ödülün çok önemli bir ödül olduğunu ve tansiyonun yükseldiğini ifade etti. Konuyla ilgili bir toplantı yapılacağını söyleyen Ilıcalı, yayınlanacak olan yeni bölümün biraz sıkıntılı bir bölüm olduğunu aktardı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@