Burcu Esmersoy Tamer Karadağlı ile aşk iddialarına ateş püskürdü

Güzel sunucu Burcu Esmersoy geçtiğimiz aylarda Berk Suyabatmaz ile olan evliliğini noktalamıştı. Burcu Esmersoy'un bir dinlenme tesisinde Tamer Karadağlı ile beraber görüntülendiği iddiaları sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

EĞLENCE 13.11.2019, 15:01 Kübra Kozbay
Burcu Esmersoy Tamer Karadağlı ile aşk iddialarına ateş püskürdü

Burcu Esmersoy geçtiğimiz aylarda eşi Berk Suyabatmaz ile kısa süren evliliğini noktalanmış ve ardından yalnız başına hayatına devam etmeye başlamıştı. Ancak Burcu Esmersoy öyle bir isimle anılmaya başlandı ki sosyal medyanın gündemine oturdu. Çocuklar Duymasın dizisinde Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı ile Burcu Esmersoy'un beraber görüntülendikleri iddiaları bugün magazin basınını çalkaladı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı o iddiaları gündeme getirdi. Aynı zamanda Burcu Esmersoy ve Tamer Karadağlı'nın beraber çekilen görüntüleri de canlı yayında paylaşıldı.

Kocaeli'nde Dinlenme tesisinde görüntülendiler

Tamer Karadağlı ve Burcu Esmersoy'un Kocaeli'nde bir dinlenme tesisinde beraber görüntülendikleri iddia edildi. Çekilen video görüntülerinde ikilinin beraber yürümedikleri fakat aynı arabaya doğru ilerlediklerini net olarak görünüyordu. Sosyal medyanın bir anda gündemine oturan bu görüntülerden sonra Tamer Karadağlı ve Burcu Esmersoy arasında aşk olduğu iddiaları magazin basınının çalkalamaya başladı.

Burcu Esmersoy iddialara ateş püskürdü

Magazin basınında ve sosyal medyada yayınlanan bu görüntülerin ardından Burcu Esmersoy, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında telefonla bağlanarak iddialara açıklık getirdi. Programın montaj ekibine tepki gösteren Burcu Esmersoy, beraber yakalandılar gibi cümleler kurulduğunu ve bundan çok rahatsız olduğunu belirterek köpek gibi çalıştığını söyledi. Tamer Karadağlı ile aynı gün setlerinin denk geldiğini ve o yüzden Afyon'a gitmeleri gerektiğini belirten Burcu Esmersoy, işi biter bitmez hemen İstanbul'a döndüğünü dönerken dinlenme tesisinde bir benzinciye uğradıklarını ve burada çekilmiş bir video olduğunu söyledi. Lavabo ihtiyacını karşıladığını belirten Burcu Esmersoy her iş yaptığı insanla böyle anılmak istemediğini dile getirdi.

Yorumlar (1)
Züleyha 8 ay önce
Tabi tabi. He he. Aynısı kaynımda da var sayın burcu esmersoy!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@