Canlı yayında konuğunun koronavirüs olduğunu öğrenen Esra Erol şok geçirdi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programının sunucusu ve ekranların sevilen yüzü Esra Erol, canlı yayında konuğunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrenince büyük bir şok yaşadı.

EĞLENCE 04.05.2020, 23:25 04.05.2020, 23:59 Sema Topbaş
Canlı yayında konuğunun koronavirüs olduğunu öğrenen Esra Erol şok geçirdi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programının sunucusu ve ekranların sevilen yüzü Esra Erol, canlı yayında konuğunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını öğrenince büyük bir şok yaşadı. Konuğunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyan ve canlı yayında şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol’un şaşırdığı anlar kameralara da saniye saniye yansıdı.

Canlı Yayında Test Sonucunun Pozitif Çıktığını Açıkladı

ATV ekranlarının severek takip edilen programı Esra Erol’da da yaşanan olay herkesi şaşkına çevirdi. Programa katılan bir konuğun koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladığı anlarda sunucu Esra Erol büyük bir şok geçirdi.

banner32
Canlı yayında konuğunun koronavirüs olduğunu öğrenen Esra Erol şok geçirdi

12 Gün Hastanede Tedavi Görmüş

Programa konuk olan ve koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını söyleyen kadın, kendisine korona teşhisi koyduklarını ve hastalığı hafif geçirdiğini söyledi. 12 gün hastanede tedavi gördüğünü söyleyen kadın, doktorların kendisine evinde tedavi olabileceğini söylediğini ifade etti. 

Tedavi Sürecinde Olmadığını Söyledi

Programın sunucusu Esra Erol ise konuğunun canlı yayında yaptığı açıklamalar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Kendisine yapılan test sonucunda koronavirüs teşhisi konduğunu söyleyen kadına tedavi sürecinde olup olmadığını soran Esra Erol’un şaşırdığı anlar kameralara an be an yansırken konuk ise hastalığın artık geçtiğini ve iyi olduğunu, kızının bu süreçte kendisine yardımcı olduğunu söyledi.

Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Esra Erol’da canlı yayınında yaşanan ilginç anlar sosyal medyanın da gündemine oturdu. Bazı sosyal medya kullanıcıları Esra Erol’u salgın döneminde programa devam etmesinden dolayı eleştirdi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@