Çukur dizisinin başrolü Aras Bulut İynemli Süleyman Soylu'nun eleştirisine yanıt verdi

Show TV'de izlenme rekorları kıran dizi Çukur'un başrolünü oynayan Aras Bulut İynemli sevgilisi Bilge Önal ile birlikte bir mekan çıkışında görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aras Bulut İynemli isim vermeden Süleyman Soylu'nun eleştirilerine yanıt verdi.

EĞLENCE 19.11.2019, 19:40 20.11.2019, 00:08 Kübra Kozbay
Çukur dizisinin başrolü Aras Bulut İynemli Süleyman Soylu'nun eleştirisine yanıt verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve Çukur dizisinin çocukları zehirlediğini söylemişti. Çukur dizisinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli sevgilisi Bilge Önal ile birlikte bir mekan çıkışında görüntülenince gazeteciler isim vermeden bu soruyu yöneltti. Çukur dizisinde Yamaç karakterine hayat veren İynemli, bu şekilde eleştirilerin gelmesinin normal olduğunu söyledi.

Her şeyde olduğu gibi eleştiriliyor

Sevgilisi ile birlikte bir restoranın çıkışında gazetecileri karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Aras Bulut İynemli, son günlerde dizi ile ilgili gelen eleştiriler hakkında da konuştu. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden başarılı oyuncu her şeyde olduğu gibi dizinin de eleştirildiğini aslında başka şeyler de anlattıklarını dile getirdi.

Süleyman Soylu eleştirmişti

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında açıklamalar yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bazı televizyon dizilerini ve programlarını eleştirmiş özellikle Çukur gibi dizilerin çocukları zehirlediğini söylemişti. Bu konuda her kurumun kendi adına üretilmesi gereken tedbirler olduğunu belirten Süleyman Soylu, atılması gereken adımların söz konusu olduğunu dile getirmişti. Çukur için lanet bir dizi ifadelerini kullanan Süleyman Soylu, bu dizilerin çocukları zehirlediğini ve insanları kendi kültüründen uzaklaştırdığını ifade etmişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@