Doya Doya Moda 15 Mayıs haftanın birincisi ve elenen isim

TV8 ekranlarının severek takip edilen farklı ve tarz yarışması Doya Doya Moda’da bugün haftanın finali heyecanı bir kez daha evlerinize konuk oluyor. Birbirinden iddialı ve tarz 7 büyük beden yarışmacının en iyisi olmak ve en yüksek puanları almak için büyük çaba gösterdiği yarışmada bugünün kazananı ve yarışmaya veda edecek ismin kim olacağı heyecanla bekleniyor.

EĞLENCE 15.05.2020, 13:35 15.05.2020, 17:05 Sema Topbaş
Doya Doya Moda 15 Mayıs haftanın birincisi ve elenen isim

TV8 ekranlarının severek takip edilen farklı ve tarz yarışması Doya Doya Moda’da bugün haftanın finali heyecanı bir kez daha evlerinize konuk oluyor. Birbirinden iddialı ve tarz 7 büyük beden yarışmacının en iyisi olmak ve en yüksek puanları almak için büyük çaba gösterdiği yarışmada bugünün kazananı ve yarışmaya veda edecek ismin kim olacağı heyecanla bekleniyor. 4 jüri üyesinin hafta içi her gün tarlarını yorumladığı ve puan verdiği yarışmacılardan biri bugün yarışa veda edecek. Haftanın finalinde tüm hafta boyunca en yüksek puanları toplayan yarışmacı ise hem haftanın birincisi hem de altın kolyenin sahibi olacak. Peki, Doya Doya Moda 15 Mayıs 2020 haftanın birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 15 Mayıs 2020 kim elendi? İşte detaylar…

En Yüksek Puanı Alan Yarışmacı Altın Kolyeye Sahip Olacak

banner32
Doya Doya Moda’da her hafta Cuma günü 5 gün boyunca en yüksek puanı toplayan ve birinci olan yarışmacı altın kolyeyi almaya hak kazanıyor. Bugün yarışmacılar yine kendilerine verilen görevi yerine getirerek jüri üyelerinden haftanın son puanlarını alacak. Ayrıca bugün haftanın finali dolayısıyla jüri üyeleri puanlarını 10 üzerinden verecek. Yarışmada haftanın finalinde jüri üyelerinin puanlarını 10 üzerinden vermesi tüm dengeleri değiştirirken yarışmacılar 10 üzerinden verilecek puanlar için oldukça heyecanlı.

Doya Doya Moda ve Birinci

Doya Doya Moda 15 Mayıs 2020 Günün Birincisi ve Elenen İsim

Doya Doya Moda 15 Mayıs 2020 Cuma gününde heyecan dolu haftanın finali bölümünde jüri üyeleri haftanın son puanlarını verdi. İzleyenlerin merakla beklediği eleme gerçekleşti ve bu hafta jüri üyelerinden en düşük puanı alarak elenen yarışmacı Mira oldu. Haftanın kazananı ise tüm hafta boyunca aldığı puanlar toplamında en yüksek puana ulaşan yarışmacı Hanzade oldu. Hanzade hem haftanın birincisi hem de altın kolyenin sahibi oldu. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@