Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 günün puan tablosu

Türkiye’nin en farklı en tarz moda yarışmalarından Doya Doya Moda yen haftanın sonuna doğru gelirken haftanın finalinden hemen önce yine yarışmacılar arasında büyük bir rekabet ve tarz yarışı evlerinize konuk olacak. En şık olmak ve jüriden en yüksek puanları toplamak isteyen birbirinden iddialı 8 bayan bugünde en yüksek puanı almak için çaba gösterecek.

EĞLENCE 02.04.2020, 14:11 02.04.2020, 17:43 Sema Topbaş
Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 günün puan tablosu

Türkiye’nin en farklı en tarz moda yarışmalarından Doya Doya Moda yen haftanın sonuna doğru gelirken haftanın finalinden hemen önce yine yarışmacılar arasında büyük bir rekabet ve tarz yarışı evlerinize konuk olacak. En şık olmak ve jüriden en yüksek puanları toplamak isteyen birbirinden iddialı 8 bayan bugünde en yüksek puanı almak için çaba gösterecek. Jüri üyelerinin belirlediği konseptleri yerine getirmek ve rakipleri arasında en iyisi olmak için çabalayan 8 bayan yarışmacı bugün yine jüri tarafından en beğenilen olmak ve en yüksek puanı almak için çabalayacak. Peki, Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 günün en yüksek puanını kim aldı? Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 puan tablosu nasıl? İşte detaylar…

Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 Günün Konsepti

banner32
Doya Doya Moda’da günün konsepti ‘Açık havada şık bir mekanda kahvaltı’ yarışmacılar jüri üyeleri tarafından belirlenen bu konsepte uygun şekilde hazırlanacaklar ve en iyisi olmak için çabalayacaklar. Bugün ‘Başkanlar’ takımı kaptanı Sena olurken ‘Kraliçe Sular’ takım kaptanı ise Mira oldu. Her iki takım yarışmacıları günün konseptine uygun kıyafetler seçebilmek için birbiriyle yarışacak. Peki, Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 günün konseptinde en şık kim?

Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 Puan Tablosu

Doya Doya Moda 2 Nisan 2020 jüri puanları açıklandı. Doya Doya Moda'da bugün jüri üyelerinden en yüksek puanı alan Su ve Sündüz 20 puanla günün birincisi oldu. Betül 17 puan, Mira 16 puan, Emel 10 puan, Sena 9 puan ve Nadire 6 puanın sahibi oldu. Günün sonunda jüri üyelerinden en düşük puanı alan Nadire 6 puanla günün sonuncusu oldu. Yeni konseptte takımlara ayrılan yarışmacıların takımlara göre puanları ise, Başkanlar takımı toplamda 46 puan, Kraliçe Sular takımı ise 76 puana sahip.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@