Doya Doya Moda 21 Nisan 2020 günün birincisi ve puan tablosu

TV8 ekranlarında hafta içi her gün modanın nabzını tutarak evlerinize konuk olan Doya Doya Moda’nın yepyeni haftasının ikinci gününde yine şıklık ve tarz yarışı hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden iddialı bayanların en tarz olma ve yüksek puanları toplama yolundaki ilerleyişleri bugün yine hem keyifli hem de heyecanlı haliyle ekranlarda olacak.

EĞLENCE 21.04.2020, 13:43 22.04.2020, 12:38 Sema Topbaş
Doya Doya Moda 21 Nisan 2020 günün birincisi ve puan tablosu

TV8 ekranlarında hafta içi her gün modanın nabzını tutarak evlerinize konuk olan Doya Doya Moda’nın yepyeni haftasının ikinci gününde yine şıklık ve tarz yarışı hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden iddialı bayanların en tarz olma ve yüksek puanları toplama yolundaki ilerleyişleri bugün yine hem keyifli hem de heyecanlı haliyle ekranlarda olacak. Birbirinden renkli yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği Doya Doya Moda’nın yeni haftasında da şıklık yarışı kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın finaline kadar en yüksek puanları toplayarak haftanın birincisi olma yolunda büyük avantaj yakalamak isteyen bayanlar bugünde en iddialı kombinleri yapmak için birbirleriyle yarışacaklar. Peki, Doya Doya Moda 21 Nisan 2020 günün puanlaması nasıl? Doya Doya Moda 21 Nisan 2020 günün birincisi kim? İşte detaylar…

Sündüz Yoga Performansı Yapacak

banner32
Türkiye’de de etkili olan koronavirüs salgını sebebiyle Doya Doya Moda’nın çekimleri artık bir ev içinde yapılıyor. Tedbir amacıyla yarışmacıların alışveriş için artık dışarıya çıkmadığı yarışmaya belli kıyafetler getiriliyor ve 4 jüri üyesinin verdiği konsept yarışmacıların elinde olan kıyafetlerle yerine getiriliyor. Bu durum yarışmacılar için oldukça kısıtlı imkan sağlarken birbirinden iddialı olan bayanlar tüm hafta boyunca en güzel kombini yapan ve yüksek puanları toplayan yarışmacı haftanın finalinde avantajlı olacak. Bugün ayrışmada yine hem stresli hem de eğlenceli anlar yer alıyor. Bugünün gündem konusu yarışmacı Sündüz’ün yaptığı yoga performansı olacak. Sündüz yoga performansıyla güne damga vuran isim gibi görünüyor.

Doya Doya Moda 21 Nisan 2020 Günün Puanlaması

Doya Doya Moda 21 Nisan 2020 Salı gününde jüri üyeleri puanlamalarını yaptı. Jüri üyelerinin verdiği puanlara göre, Mira 13, Sündüz 6, Su 12, Sedanur 9, Emel 12, Betül 10ve Hanzade 12 puanın sahibi oldu. Günün en yüksek puanını toplayan Mira bugün 13 puanla günün birincisi olmayı başardı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@