Doya Doya Moda 23 Mart 2020 günün birincisi 

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ezber bozan moda yarışması Doya Doya Moda yeni haftanın ilk gününde yeni bölümüyle ekranlara geliyor. İlgiyle izlenen moda yarışmasında bugün geçtiğimiz hafta elenen yarışmacı yerine yeni bir isim yarışa dahil olacak.

EĞLENCE 23.03.2020, 14:00 23.03.2020, 15:59 Sema Topbaş
Doya Doya Moda 23 Mart 2020 günün birincisi 

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ezber bozan moda yarışması Doya Doya Moda yeni haftanın ilk gününde yeni bölümüyle ekranlara geliyor. İlgiyle izlenen moda yarışmasında bugün geçtiğimiz hafta elenen yarışmacı yerine yeni bir isim yarışa dahil olacak. Merakla takip edilen ekranların en farklı moda yarışması Doya Doya Moda’nın yeni haftasında yine heyecan dorukta. Yeni haftanın ilk gününde yarışa yeni bir isim dahil olacak ve heyecanlı rekabet hız kesmeden devam edecek. Peki, Doya Doya Moda 23 Mart 2020 günün birincisi kim oldu?

Diğer moda programlarına göre hem konsepti hem de yarışmacıları ile ezber bozan moda yarışması Doya Doya Moda yeni haftanın ilk günüde sevilen jüri üyeleri Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkaz Erez ile evlerinize konuk oluyor. 7 büyük beden yarışmacının 7 ayrı heyecanla mücadele ettiği yarışmada heyecan ve rekabet yine had safhada olacak. Her hafta jüri üyeleri tarafından verilen konsepti yerine getirmek için birbirleriyle yarışan 7 yarışmacı yeni haftanın ilk gününde de en iyisi olmak için mücadelelerini devam ediyor. Peki, Doya Doya Moda 23 Mart 2020 yeni haftanın ilk gününde en yüksek puanı kim aldı? 23 Mart 2020 puan durumu nasıl?

banner32

Yarışmacılar Yeni Haftada da Mücadeleye Hazır

TV8 ekranlarında yayınlanan moda yarışmasında 7 büyük beden yarışmacı yeni haftaya da yine hırslı ve iddialı başlıyor. Jüri üyelerinin verdiği görevi yerine getirmek ve en yüksek puanı almak için birbirleriyle mücadele eden yarışmacılar haftanın finali için avantaj yakalamak ve haftanın finalinde altın kolyenin sahibi olmak için çabalıyor. Haftanın finalinde rakiplerine göre en yüksek puanı alan yarışmacı altın kolyenin sahibi olurken en düşük puanı alan yarışmacı ise yarışa veda ediyor.

Doya Doya Moda 23 Mart 2020 Puan Durumu

Doya Doya Moda 23 Mart 2020 puanlaması belli oldu. 7 büyük beden yarışmacının yne kıyasıya bir mücadele verdiği yarışmanın sonunda jüri üyelerinden 16 puan alan yarışmacı Mina günün birincisi olurken Emel ve Özde 11 puanın sahibi olarak ikinci sıraya yerleşti. Yarışmacılar arasından Betül 9 puan alarak dördüncü olurken Su, Sündüz ve Sena 7'şer puanı ortaklaşa paylaşarak günün sonuncusu oldu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@