Doya Doya Moda 26 Mart 2020 günün birincisi

TV8’de en tarz ve en farklı moda yarışması olarak karşımıza çıkan Doya Doya Moda’da yepyeni bir bölüm daha başladı. Birbirinden iddialı olan 7 büyük beden bayanın tarzlarını yarıştırdığı programda her gün farklı bir rekabetle geçiyor.

EĞLENCE 26.03.2020, 13:26 26.03.2020, 21:27 Sema Topbaş
Doya Doya Moda 26 Mart 2020 günün birincisi

TV8’de en tarz ve en farklı moda yarışması olarak karşımıza çıkan Doya Doya Moda’da yepyeni bir bölüm daha başladı. Birbirinden iddialı olan 7 büyük beden bayanın tarzlarını yarıştırdığı programda her gün farklı bir rekabetle geçiyor. Yeni haftanın dördüncü günün de haftanın son gününe sadece bir gün kala hepsi tarz konusunda iddialı olan 7 bayan bugün de en yüksek puanı almak ve jüri üyelerinin güzel yorumlarını kazanmak için çabalayacak.

Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’in yer aldığı moda yarışması Doya Doya Moda evlerinize şıklığı ve tarzı taşıyor. Şimdiye kadar izlediğiniz tüm moda yarışmalarından farklı olan Doya Doya Moda’da yeni günde jüri üyelerinin verdiği görevi yerine getirmek için uğraşacak olan 7 büyük beden bayan arasında bakalım bugün en başarılı olan isim kim olacak?

Dünkü Bölümde Su Tam Puanın Sahibi Oldu

Doya Doya Moda'nın dün yayınlanan bölümünde yine bayanlar arasındaki rekabet had safhadaydı. Jüri üyeleri tarafından kendilerine verilen görevleri tek tek yerine getiren yarışmacılar bütçe ve konseptlerine göre alışverişlerini yaptılar. Gün sonunda Su jüri üyelerinden aldığı tam puanla günü tamamlarken Mira ve Emel günün ikinciliğini paylaştı.Doya Doya Moda 26 Mart 2020’de en yüksek puanı kim aldı? Doya Doya Moda 26 Mart 2020 gün birincisi kim?

Emel ve Sündüz Arasında Büyük Kavga

Doya Doya Moda'nın 26 Mart 2020 bölümünde oldukça stresli ve gergin anlar yaşandı. Yarışmacılardan Emel ve Sündüz birbirine girdi. Sinir krizi geçiren Sündüz ağlamaya başlarken jüri üyelerinden Kemal Doğulu yarışmacı Sündüz'ü ilk kez böyle gördüklerini ve yarışmacının yaşanan gerginlikler nedeniyle artık dolduğu yorumunu yaptı.

Doya Doya Moda 26 Mart 2020 Günün Birincisi Kim Oldu?

Doya Doya Moda 26 Mart 2020 Perşembe gününde jüri üyeleri puanlamasını yaptı ve günün birinisi belli oldu. Oldukça gergin ve atışmalı geçen günün sonunda Özde 16, Emel 8, Sündüz 19, Su 16, Betül 13, Sena 7 ve Mira 5 puanın sahibi oldu. Günün en yüksek puanını alan yarışmacı Sündüz gün birincisi oldu.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@